به گفته طراح بازی Dead Cells، این عنوان دنباله‌ای دریافت نخواهد کرد

به گفته طراح بازی Dead Cells، این عنوان دنباله‌ای دریافت نخواهد کرد

عنوان بسیار موفق Dead Cells توانست نظر بسیاری از گیمرهای جهان را به خود جلب کند و از نظر فروش مخصوصا بر روی پلتفرم Switch قوی ظاهر شود، اما کاربران به این زودی‌ها نباید منتظر یک دنباله مستقیم از بازی باشند. به گزارش پردیس گیم و به نقل از dualshockers، در یک مصاحبه با وبسایت Game Informer، طراح استودیوی Motion Twin یعنی "سباستین بنارد" در مورد نسخه بعدی بازی اظهار نظر نمود:

"در بحث دنباله، ما قطعا می‌دانیم که ایده خوبی نیست تا موفقیت خود را فدای ریسک کنید.اگر شما یک عنوان موفق و درخشنده را ایجاد می‌کنید، بهترین راه این است که از انرژی آن برای تولید چیزهای مختلف دیگر بهره ببرید. من فکر نمی‌کنم که شاهد عرضه Dead Cells 2 باشیم. ما اکنون قادر هستیم تا عناوین توسعه و در اختیار کاربران قرار دهیم. تنها زمانی Dead Cells 2 را خواهیم ساخت که به پول نیاز داشته باشیم (خنده). ما نمی‌خواهیم که به یک عنوان پایبند باشیم، بنابراین زمانی که برگردیم با عنوانی متفاوت و شاید غیر از سبک پلتفرمر طرف باشیم."

اگرچه هنوز بروزرسانی‌هایی برای Dead Cells در حال عرضه است و استودیوی Motion Twin از این بازی پشتیبانی خوبی را نشان داده است.

عنوان Dead Cells هم اکنون برای پلتفرم‌های Switch ،Xbox One ،PS4 و PC در دسترس است.