کارت گرافیک های سری Turbo ایسوس، بهترین انتخاب رده تجاری

ایسوس برند نخست کارت گرافیک در جهان، علاوه بر تولید کارت گرافیک های گیمینگ مختلف، سری Turbo را نیز برای مصارف رده تجاری وEnterprise بهینه و تولید کرده است. جامعه هدف این سری از کارت گرافیک های ایسوس بیشتر سیستم های رندرینگ، سرورهای پردازش تصویر، Workstation ها و هرجایی که نیاز به فشار کاری بالا بر روی کارت گرافیک است، می باشد.

کیفیت رده تجاری و پایداری کامل


ایسوس با توجه به درک موضوع پردازش های گرافیکی در صنعت، سری Turbo را به منظور استفاده در کیس های کوچک یا سیستم های که در آن گردش هوا به درستی انجام نمی شود طراحی و عرضه نموده است. ویژگی اصلی سری Turbo، طراحی و ساختار خنک کننده آن نسبت به مدل های گیمینگ است. در سری Turbo، هوای خنک از سمت فن مکنده آن وارد کانال خنک کننده شده و از پشت کارت گرافیک، هوای گرم خارج می شود.

در سرورهای کم عمق یا سیستم هایی که به لحاظ چینش فن دچار محدودیت هستند، سری Turbo با ایجاد یک جریان هوای کامل و هدایت هوای گرم به خارج از کیس از قسمت پنل I/O، علاوه بر اصلاح نحوه گردش هوا، سیستم را نیز در کنار کارت گرافیک خنک می کند.

نکته دیگر در طراحی فیزیکی این سری از کارت گرافیک های ایسوس، ساختار لبه های بدنه کارت گرافیک است که به سادگی امکان ورود هوا را به محفظه خنک کننده در چینش های چند کارت گرافیک با هم را می دهد.

asus

از آنجایی که در سیستم های رندرنیگ یا سرورها، فن ها همواره در حال گردش است و سیستم ممکن است سالیان سال خاموش نشود، ایسوس برای فن های بلبرینگی این نسل، گواهی ضد نفوذ IP5X را لحاظ کرده تا از ورود گرد و خاک به درون هسته فن جلوگیری گردد و فن ها به طور مداوم کار کرده و اصطلاحاً خشک نشود.

تیم تحقیق و توسعه ایسوس، با توجه به حساسیت محصولات رده تجاری، برای سری Turbo تست سازگاری 144 ساعته را در نظرگرفته تا از پایداری آن در پروسه های طولانی مدت و سنگین اطمینان حاصل کند.

همچنین نرم افزار GPU Tweak II نیز به صورت باندل به منظور بهینه سازی، اورکلاکینگ و مانیتورینگ با این کارت گرافیک عرضه می شود و در صورتی که گیمر هستید، یک حساب XSplit GameCaster نوع Premium با ارزش 99 دلار نیز به عنوان بسته مکمل این نرم افزار برای شما در نظر گرفته شده است.