پایان ماجراجویی های الیوت؛ «آقای ربات» در فصل چهارم به پایان خواهد رسید

به نظر می رسد که آقای ربات به پایان خط رسیده است. شبکه USA Network روز گذشته اعلام کرد که سریال درام تریلر «آقای ربات» (Mr. Robot) با بازی رامی مالک پس از فصل چهارم که سال آینده منتشر خواهد شد به پایان خواهد رسید. هالیوود ریپورتر نیز در گزارشی این خبر ناامید کننده را تایید کرده که بر اساس آن فصل چهارم سریال «آقای ربات» که فیلم برداری های آن در زمستان پیش رو و در شهر نیویورک آغاز می شود آخرین فصل این سریال مهیج و پرطرفدار خواهد بود.

در ابتدا قرار بود که فصل چهارم سریال که در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۹ منتشر می شود در قلب ۸ اپیزود باشد اما اخیرا تصمیم مدیران شبکه USA Network تغییر کرده و ظاهراً فصل چهارم دارای ۱۲ اپیزود خواهد بود که با تعداد اپیزودهای فصل دوم مساوی خواهد شد. قبل از خبر تمام شدن این سریال در فصل چهارم، خبرها حاکی از این بود که سم اسماعیل به عنوان خالق سریال و تهیه کنندگان آن در حال مذاکره و تصمیم گیری برای ساخت فصل پنجم هستند که با چراغ سبز نویسندگان سناریو می توانست به واقعیت تبدیل شود. اما متاسفانه تصمیمات تغییر کرده و ماجراهای «آقای ربات» در فصل چهارم به پایان خواهند رسید.

سریال Mr. Robot

اسماعیل در سخنانی در این باره چنین گفته است:” از همان روز اول، من به یک پایان و نتیجه گیری فکر می کردم اما در آستانه ساخت فصل بعدی اقای ربات تصمیم گرفتم که داستان در همین جا به پایان برسد”. وی همچنین به موفقیت و مقبولیت این سریال اشاره کرده و از بازیگران و دیگر عوامل تولید که در ساخت این سریال به او کمک کرده اند تشکر کرده است.

سریال Mr. Robot

اسماعیل در سخنان خود چنین گفته است:” هر کسی در تیم تولید، از جمله افراد خارق العاده ای که در شبکه USA و UCP هستند، دوست نداشتند که خداحافظی کنند اما در نهایت ما آنقدر برای شخصیت الیوت و سفر او ارزش قایل بودیم که تصمیم بگیریم داستان او را به پایان برسانیم. از این رو، فصل چهارم بخش پایانی داستان آقای ربات خواهد بود. خطاب به طرفداران سریال، می گویم که به خاطر ۳ سال گذشته از شما ممنونم و برای این که فصل آخر و هیجان انگیز را با شما به اشتراک بگذارم بسیار هیجان زده ام”.

سریال Mr. Robot

البته وی قبلاً در سال ۲۰۱۷ نیز اعلام کرده بود که به نظر او سریال «آقای ربات» پس از فصل چهارم و یا پنجم به پایان خواهد رسید اما اعلام پایان این سریال برای طرفداران الیوت بسیار ناراحت کننده بوده است. این سریال که در سال ۲۰۱۵ برای اولین بار پخش شد با داستان بدیع و پیچیده خود تماشاگران بسیاری را به خود جلب کرده و باعث به شهرت رسیدن رامی مالک شد به نحوی که در نهایت به خاطر درخشش در این سریال، نقش فردی مرکوری در فیلم زندگینامه ای «بوهمین راپسودی» (Bohemian Rhapsody) را بدست آورد.

سریال Mr. Robot

داستان الیوت در این سریال یکی از پیچیده ترین داستان های سریال در سال های اخیر بود که در سه فصل اول به شدت مورد تمجید و استقبال منتقدان و تماشاگران قرار گرفت و پس از پایان فصل چهارم، بدون شک برای مدتی طولانی جای خالی آن احساس خواهد شد.

۷ سریال انیمه دیدنی برای کسانی که چیزی در مورد این ژانر نمی دانند

۹ قاتل سریالی که در فصل دوم سریال «شکارچی ذهن» به آن ها پرداخته خواهد شد

۱۰ عنوان از بهترین سریال های پخش شده در سال ۲۰۱۸ تاکنون [قسمت اول]

نوشته پایان ماجراجویی های الیوت؛ «آقای ربات» در فصل چهارم به پایان خواهد رسید اولین بار در روزیاتو پدیدار شد.