معرفی سریال پیکی بلایندرز / خشونت از نوع انگلیسی

با سلام خدمت دوستان عزیز .اگر شما از آن دسته افرادی هستید که علاقه زیادی به سریال های تلویزیونی دارند و در اصطلاح یک سریال بین حرفه ای هستید ،دیدن سریال پیکی بلایندرز / Peaky Blinders را به شما شدیدا توصیه می کنیم.پیکی بلایندرز نام گروهای رومانیایی خشن به سرپرستی توماس شلبی است که تمام اعضای این گروه از یک خانواده هستند.توماس شلبی برادر دوم خانواده است اما به دلیل درایت و هوش بالا او او مدیریت گروه را بر عهده دارد.

شما با دیدن این سریال به طور قطع مجذوب بازیگری فوق العاده کیلین مورفی در نقش توماس شلبی خواهید شد.خانواده شلبی در شهر بیرمنگام زندگی می کند.در آمد آن ها از طریق شرط بندی های غیر قانونی در مسابقات اسب دوانی ،فروش مشروبات قاچاق ،اخاذی و…. بدست می آید.توماس شلبی همراه با دو برادر خود به نام های آرتور و جان مدتی را در جنگ جهانی اول در فرانسه گذرانده اند و هنوز هم با مشکلات آن دوران و خاطرات آن دست و پنجه نرم می کنند.

در ادامه بخوانید :

۱۰سریال جدید در سال ۲۰۱۸ که بی صبرانه منتظر شروع آنها هستیم !

۱۰ تا از بهترین سریال های علمی تخیلی !

معرفی سریال Dark / دیروز، امروز و فردا پی در پی نیستند !!!

۵ دلیل قانع کننده برای تماشای سریال Gunpowder با بازی کیت هرینگتون

معرفی سریال پیکی بلایندرز / کولی از مردن نمیترسه !

محوریت سریال اتحاد خانوادگی این خانواده کولی و مهاجر است که به زیبایی هر چه تمام تر نشان داده شده است .دلیل برتری این سریال که ساخته استیون نایت است ،هالیوودی نبودن آن است.البته بازیگری فوق العاده و ساخت زیبای سریال نیز همه از عواملی هستند که جذابیت سریال را تا حدود زیادی افزایش می دهند.این سریال تا کنون در چهار فصل 6 قسمتی ساخته شده است و فصل پنجم آن در سال 2019 منتشر می شود.

قبل از موفقیت این سریال گفته می شد که فصل پنجم این سریال ،فصل آخر خواهد بود اما با موفقیت چشمگیر این سریال و افزایش طرفداران آن در فصل چهارم گفته می شود فصل ششم و هفتم این سریال نیز ساخته خواهد شد.ما دراین سریال برادرانی را می بینیم که اعتقاد دارند در جنگ مرده اند و دیگر از مرگ هراسی ندارند و با توجه به این خصلت سعی دارند تا رویاهای خود را تحقق ببخشند.ما در این سریال نوع مدرن تر و شیک تر گانگسترهایی را می بینیم که به ظاهر خود اهمیت می دهند و بسیار شیک پوش هستند .و با هوش و درایت می توانند به رویاهای خود دست یایند.

سریال پیکی بلایندرز

نقش زنان نیز در این سریال بسیار قابل توجه است .در این سریال گانگستری زنان نیز نقش اساس در امور کاری را بر عهده دارند.پالی که عمه و در واقع ستون اصلی این خانواده است در نبود پسران امور تجارت را به خوبی آموزش دیده است و از پس آن بر می آید.خوب بیشتر از این نمی خواهم تمام داستان این سریال جذاب را برای شما بازگو کنم .اما به شما پیشنهاد می کنم که حتما این سریال را تماشا کنید.این سریال از شبکه BBC پخش می شود. و موسیقی متن این سریال در فصل سوم توسط دیوید بووی ساخته شده است.

نوشته معرفی سریال پیکی بلایندرز / خشونت از نوع انگلیسی اولین بار در وارونه پدیدار شد.