دانلود سریال نیسان آبی و حرفه ای (سریال های شبکه نمایش خانگی)

سریال نیسان آبی

نیسان آبی یک کمدی جدید برای نمایش خانگی این بار به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی سعید دولتخانی در حال تولید می باشد. این سریال اجتماعی و طنز جزع معدود آثار کمدی منوچهر هادی خواهد بود، کارگردانی که اغلب او را با آثار عاشقانه و درام در نمایش خانگی و سینمای ایران می شناسیم. سریال نیسان آبی قطعا میتواند متفاوت تر از آن چه انتظار دارید باشد.

اما از جمله آثار محبوب این کارگردان میتوان به سریال های عاشقانه و دل اشاره کرد. وی همچنین سینمایی های کمدی متعددی را کارگردانی کرده است مانند رحمان 1400 که با هنرنمایی همزمان مهران مدیری و محمد رضا گلزار و یکتا ناصر به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد. به طور کلی جدیدترین سریال وی که قرار است در پاییز 1400 از نمایش خانگی منتشر شود اولین طنز سریالی عوامل این عنوان خواهد بود و مسلما برای دنبال کنندگان آثار منوچهر هادی میتواند جذاب باشد.

جهت دانلود سریال نیسان آبی از سایت هکس دانلود اقدام کنید : https://hexdownload.co/70259/blue-nissan-series/

خلاصه داستان سریال نیسان آبی ، داستان درباره زنی به نام تی تی گل می باشد که مشکلات زندگی حساب کلافه اش کرده است و فشار مالی نیز موجب می شود که تصمیمی عجیب و جدی برای گذراندن آینده اش بگیرد . او در اصل قصد دارد که راننده یک نیسان آبی بشود و …

سریال حرفه ای

حرفه‌ای یک مجموعه نمایشی ایرانی به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده و به تهیه کنندگی سعید خانی محصول سال 1400 است که از 21 مهر ماه هر هفته چهارشنبه ها ساعت 20 به صورت اختصاصی در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود. تصویر برداری این مجموعه از اسفند ۱۳۹۹ آغاز شد و عمده روزهای تصویربرداری آن در روزهای کرونا ادامه یافت. در اردیبهشت ۱۴۰۰ به دلیل شیوع بیماری کرونا ضبط این مجموعه برای چند هفته متوقف شد. همچنین لازم به ذکر است که این سریال در 16 قسمت تدارک دیده شده است.

جهت دانلود سریال حرفه ای میتوانید از سایت هکس دانلود اقدام نمایید : https://hexdownload.co/71431/professional-2021-series/

در خلاصه داستان سریال حرفه ای آمده است که “پول هنگفتی در میان است. برای از بین بردن موانع و رسیدن به این ثروت، نقشه بی‌نقصی لازم است. نقشه‌ای ناب و پیچیده که اجرای آن، نیاز به یک آدمکش حرفه‌ای دارد. احتمالا او باهوش‌ترین و بی‌رحم‌ترین است و …” در قسمت اول سریال سیامک ماموریتی را به سرانجام می‌رساند. سپس از رییس فرصتی می‌خواهد تا به کاری شخصی رسیدگی کند. سکانس های سریال در تهران و قم ضبط شده است میتوانید منبع خبر را از این قسمت مشاهده کنید.

از بازیگران سریال میتوان به سیروان خسروی، سارا بهرامی، ماهور الوند، زانیار خسروی، علیرضا ثانی فر، مرتضی تقی زاده، مزدک میرعابدینی، اسما رمضانی، المیرا دهقانی با حضور بهاره کیان افشار، امیرمحمد زند، بهناز جعفری و علی مصفا اشاره کرد.