بیوگرافی علی میرصادقی روانشناس سخنران

بیوگرافی علی میرصادقی دکتر روانشناس ، مشاور و سخنران انگیزشتی کیست با عکس همسرش و ناگفته های زندگی اش را می خوانید.

بیوگرافی علی میرصادقی و همسرش

علی میرصادقی متولد 30 آبان 1360 در تهران ، روانشناس سخنران است. دانشجوی دکترای رشته روانشناسی و فوق لیسانس رشته مدیرت و روانشناسی بالینی می باشد که بعنوان سخنران انگیزشی و نویسنده شهرت جهانی دارد.

خانواده

سید علی سهیل میرصادقی فرزند اول خانواده است و تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد که در عرصه هنر نقاشی فعالیت می کند. می گوید پدر و مادرم تمام زندگیشان از هر چی می دونستند و نمی دونستند ، هر چی داشتند و نداشتند را برای من و خواهرم گذاشتند. ما باهم روزهای خیلی سختی رو پشت سر گذاشتم ، آنقدر سخت که بعضی وقت ها جرات نمی کنم مرورش کنم.

شروع از 18 سالگی

سال 1378 وقتی 18 ساله بود بعد از قبولی در دانشگاه فعالیت خود را بعنوان مشاور با دانش آموزان استعدادهای درخشان و رتبه های برتر کنکور سراسری شروع کرد.

تاسیس آموزشگاه

ایشان سال 1379 در 19 سالگی موسسه آموزشی انتشارانی بارسا در جهت ارائه خدمات آموزشی مستقیم و غیر مستقیم را تاسیس کرد. این موسسه با زیر مجموعه های انتشاراتی ، برگزاری همایش و جشنواره ، کتابخانه ها و مرکز مطالعاتی خیلی زود به موفقیت های چشمگیری دست یافت.

ورود به سخنرانی

علی میرصادقی بعدها با گذراندن دورهای MBA ، منابع انسانی ، رفتار سازمانی و رهبری در کلاس های اساتیدی چون جان کری ، نیک ووییچیچ ، بریان ترسی ، جک کنفیلد ، جان اف دیمارتینی وارد حرفه سخنرانی انگیزشی شد.

انتشار کتاب

در سال 1388 سید علی میرصادقی زمانی که 28 ساله بود اولین کتاب خود بنام «برنامه ریزی با دوربین مداربسته» را توسط گروه نشر و تحقیق بارسا منتشر داد. این کتاب سال 1392 بعنوان بهترین و خلاق ترین کتاب در نمایشگاه کتاب انتخاب شد.

شهرت بین المللی

کتاب بعدی ایشان بنام «چرا نمیذاری بچه ات درس بخونه ؟» در داوری کتابنامه های رشد سال 1393 ، کتاب برتر کتب کمک آموزشی ، آموزش و پرورش قرار گرفت. در سال 1394 هم کتاب «نقطه ، سرخط» وی در جشنواره اینترنشنال بوک آواردز آمریکا  مقام دوم کتاب جهانی در حوزه نوجوانان و جوانان را کسب کرد.

کار مشاوره تا تلویزیون

این سخنران و مشاور تحصیلی که سابقه بیش از 60 هزار ساعت کار مشاوره ، برنامه ریزی و مدیریت آموزشی دارد ، عضو انجمن مشاورین مهام ایران است. تاکنون 17 کتاب و کتابچه در حوزه روانشناسی و موفقیت به چاپ رسانده و در بیش از 4 هزار دقیقه برنامه برای تلویزیون حضور داشته است.

ازدواج

سید علی سهیل میرصادقی ازدواج کرده و متاهل می باشد.

راه اندازی مدارس متفاوت

مجموعه بارسا پس از مدتی با مدیرت میرصادقی دست به تاسیس مدارس مدبران بارسا زد که این مدارس سال 2013 بهترین سیستم آموزشی خاورمیانه شد.

برای خواهرم

چهار ساله بودم كه معادله اى را نفهميدم ، خواهرم به دنيا آمد اتاقم نصف شد نگاه پدر و مادرم تقسيم اما خوشحالىِ من دو برابر شد.

چرا هیچ سرگرمی ندارم ؟

از من می پرسند چرا فقط كار می كنی و هيچ سرگرمی نداری؟ من كمی فكر می كنم و می پرسم :چه بازی و سرگرمی جذاب تر از اثر گذاری روی دنيا می شناسيد؟ كدام بازی به اندازه كشتن هيولاهاي زشت دنيا و درونت ، حال می دهد؟ ، كدام تفريحی جذاب تر از موفقيت می شناسيد؟ كدام بازی بهتر از يک مرحله بالا رفتن در زندگی سراغ داريد؟ ، كدام همنشينی بهتر از كتاب و كدام حال را بهتر از فهميدن و درک يافته ايد؟ من و تو اگر درست پشت بازی زندگی بنشينيم ، هيچ بازی فريبا تر پيدا نخواهيم كرد. اگر هنوز دنبال تفريحي مي گرديد كه خستگی كارتان را در كنيد هنوز صدای درونتان را نيافته ايد پس می گردم و بگرديد تا كشف كنيم صدايی كه دنيای ماست و شنيدنش جذاب ترين بازی دنياست.