بیوگرافی سیاوش اسعدی و همسرش نورا

بیوگرافی سیاوش اسعدی کارگردان و نویسنده با عکس همسر سابق نورا هاشمی و داستان شهرت تا ماجرای ادعای ریحانه پارسا را می خوانید.

بیوگرافی سیاوش اسعدی

سیاوش اسعدی متولد 23 مهر 1362 در تهران ، کارگردان و نویسنده است. تحصیلکرده دوره عالی فیلمسازی و عضو رسمی انجمن کارگردانی های سینمای ایران می باشد که می گوید عاشق وطنم هستم و از خیلی ها دلسوزترم.

شروع جدی از 25 سالگی

در سال 1387 وقتی 25 ساله بود طرح اولیه فیلم حوالی اتوبان را ارائه کرد سپس بعد از نوشتن فیلمنامه توسط سعید نعمت الله کارگردانی آنرا برعهده گرفت.

حرفه ای با جیب بر خیابان

اسعدی در سال 1390 فیلم جیب بر خیابان جنوبی با حضور مصطفی زمانی ، نورا هاشمی ، امیر جعفری و لیلا بلوکات ساخت که بازخورد خوبی داشت.

شهرت

شهرت آقای کارگردانی اما سال 1397 با فیلم درخونگاه شروع شد که در بیستمین جشن حافظ ، ژاله صامتی بازیگر فیلم بهترین بازیگر شناخته شد. فروش این فیلم در گیشه با فروش 1/3 میلیارد تومان با حضور چهره های چون امین حیایی و جمشید هاشم پور چندان موفق نبود.

سیمرغ ما اعتباری ندارد

جشنواره های ما در هیچ جایی از دنیا ثبت نیست ، این سیمرغ جشنواره فجر معتبر نیست ، آیا جشنواره فجر دستمزد من را بالا می برد؟ فکر نمی کنم. جشنواره فجر مثل ساندویچی ها عمل می کنند برای مثال می گویند مغز و مرف مانده بدهید به فلانی …

ثمره جنگ چی شد ؟!

ما هشت سال جنگیدیم ؟ دستاورد ان چه بوده ؟ هیچی ! چه بر سر رزمندان که شهید شدند آمد ؟ یک سری آقازاده آمدند ، کی خورده و کی برده ؟ با این حال من عاشق وطنم هستم ، با فیلم در خونگاه دارم نقد می کنم و از خیلی ها دلسوزترم.

تنبلی در فیلمسازی

دلیل وقفه چند ساله ام در فیلمسازی اولی تنبلی خودم بود (باخنده). دومی این بود که تمام وقت می نویسم ، چند فیلم تابحال نوشتم و سوم اینکه شرایط ساخت فیلم با بودجه کم فراهم نمی شود.

ازدواج

سیاوش اسعدی چندین سال پیش با خانم نورا هاشمی فرزند مهدی هاشمی (بازیگر) و گلاب آدینه (بازیگر) ازدواج کرد که ثمره این زندگی پسری بنام اوستا متولد 1396 است.

ادعای ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر مشهور سریال پدر که چند ماهی می باشد ساکن کشور ترکیه هست بتازگی اتهامی را متوجه سیاوش اسعدی کرده است. او در شبکه مجازی خود ادعا کرد سال 1394 وقتی 16 ساله بود در فیلم «سال تحویل» روح و روان و جسم اش به بازی گرفته شده است ! این سخنان در حالی زده می شود که این بازیگر چند هفته پیش عکس برهنه از خود منتشر کرد و ادعا داشت حامله بوده که سپس عنوان کرد دروغ سیزده بود.

از طلاق تا حاشیه

نورا هاشمی بعد از ادعای ریحانه پارسا اعلام کرد چند سال پیش بنا به دلایلی از همسرش همایون اسعدی جدا شده اما تاکنون آنرا رسانه ای نکرده است. ایشان ادامه می دهد امیدوارست هرچیز در مورد این ماجرا حق است اتفاق بیفتد اما این موضوع به من ، بچه ام و پدر و مادرم مربوط نیست.

بررسی اتهام

رسانه صبح سینما می نویسد اسعدی در حال حاضر در کلاس های سینمایی مشغول تدریس به شماری از جوانان است و باید این مسئله بررسی و روشن شود.