بیوگرافی آزاده نامداری و همسرش + علت فوت

بیوگرافی آزاده نامداری و همسرش از فرزاد حسنی تا سجاد عبادی با عکس دخترش گندم و ناگفته های طلاق تا خودکشی او را می خوانید.

بیوگرافی آزاده نامداری و همسرش

آزاده نامداری متولد 9 آذر 1363 در کرمانشاه ، مجری و بازیگر سابق است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت صنعتی و فوق لیسانس روانشناسی خانواده درمانی از دانشگاه شهید بهشتی می باشد که از تلویزیونی استانی شروع به کار کرد.

شروع از زاگرس

در شهر ییلاقی سنقر در 85 کیلومتری کرمانشاه به دنیا آمد و بصورت جدی فعالیت خود را از 8 خرداد 1380 در 17 سالگی از شبکه زاگرس کرمانشاه شروع کرد.

مهاجرت و صدا و سیما

بعد از مهاجرت به تهران جهت ادامه تحصیل از طریق روزنامه جام جم در تست دانشکده صدا و سیما شرکت کرد که از بین حدود 15 هزار نفر جزو 4 نفر برگزیده انتخاب شد.

شهرت

از سال 84 تا 88 به مدت 4 سال با اجرای برنامه تازه ها در برنامه سیمای خانواده شبکه یک دیده شد و بعد از آن اجرای برنامه غیر منتظره شبکه دو را برعهده گرفت.

استاد سوتی

خانم آزاده نامداری را باید سلطان بدشانسی و سوتی دادن نامید. اولبن بار با دعوت یک مرده سه زنه در برنامه غیر منتظره سال 1389 حسابی جنجال آفرینی کرد سپس در وسط یکی از برنامه ها میز مجری واژگون کرد ، اوج این سوتی ها شکستن صندلی مهمان خانم برنامه بود.

ازدوج با فرزاد حسنی

آزاده نامداری در 6 تیر ماه 1392 وقتی 29 ساله بود با فرزاد حسنی مجری 36 ساله تلویزیون ازدواج کرد که عقد این رو سیدحسن خمینی جاری کرد.

طلاق

روابط آزاده و فرزاد به یکسال نکشید که تیره شد و در نهایت 20 مرداد 93 خانم نامداری در مصاحبه با روزنامه صبا خبر طلاق خود از فرزاد حسنی را رسانه ای کرد. با بالا گرفتن اخبار این زندگی ، خانم نامداری عکسی از کبودی چشم خود ناشی از کتک زدن همسرش منتشر کرد اما آقای حسنی این موضوع را رد کرد.

ازدواج دوم

آزاده نامداری یک سال بعد از طلاق در مهر ماه 1394 با انتشار عکسی از دسته گلی که هدیه گرفته بود ، تلویحا خبر ازدواج خود را رسانه ای کرد. طولی نکشید که اسم این داماد خوشبخت سجاد عبادی معرفی شد، ایشان فرزند رحیم عبادی ریاست سازمان ملی جوانان دولت سید محمد خاتمی هستند. آقای عبادی نیز قبلا یکبار ازدواج و طلاق گرفته است، این زوج در مهر ماه سال 1395 صاحب اولین فرزند خود بنام گندم شدند.

آشنایی قبلی با همسر دوم

سال 1387 من و سجاد بواسطه دوستان مشترکمان که آن زمان در تلویزیون مشغول به کار بودند که یکی از انها از مدیران ارشد تلویزیون بود به هم معرفی شدیم. چند بار همدیگر را دیدیم اما چون دوره ای بود که من به شدت مشغول انجام فعالیت های تلویزیونی بودم و به ازدواج و تشکیل خانواده فکر نمی کردم، خیلی پیش نرفتیم و ارتباطمان قطع شد.

بیوگرافی سجاد عبادی

من سجاد عبادی هستم ، چهارم اسفند 1360 در تهران و در یک خانواده فرهنگی و مذهبی به دنیا آمدم، یک خواهر و برادر هستیم. فارغ التحصیل دکترای سیاست گذاری از دانشگاه آزاد هستم و كارشناسی ارشد و كارشناسی را هم در رشته روابط بین‌ الملل همین دانشگاه خوانده‌ ام.

شغل سجاد عبادی

من مدیر دانشجویی و سرپرست روابط عمومی دانشگاهی غیرانتفاعی هستم. علاوه بر آن من در مجموعه‌ ای باعنوان نمایندگی فدراسیون جهانی مخترعان و مبتكران كه مقر اصلی آن در ژنو است فعالیت می‌ كنم.

از نوشتن کتاب تا فیلم

نامداری: نوشتن و کتاب خواندن را دوست دارم ، بیشتر کتاب می خوانم و خیلی کم پیش می آید فیلم ببینم ، مثلا من به جز فیلم گوزن ها هیچ کدام از فیلم های قبل از انقلاب را ندیده ام. تا آنجا که بتوانم هر دوره به جشنوراه فیلم فجر می روم و بعید می دانم فیلمی اکران شود و آنرا نبینم.

عکس و فیلم لو رفته

نامداری اواخر تیر 1396 به همراه همسرش برای استراحت به سوئیس مسافرت کرد اما انتشار فیلم بی حجاب او در یک پارک تفریحی حسابی جنجال برانگیز شد. تلاش او برای توجیه حضورش در یک جمع خانوادگی و در کنار محارم با توجه به فیلم های منتشر شده نتوانست منتقدان اش را راضی و قانع کند.

استعدادی که ندارم

من اصلا آدرس ها را خوب پیدا نمی کنم ، اگر گذری بخواهم جایی جز مسیرهای هر روزه بروم باید گنج بار بروم تا بتوانم دفعه بعد پیداش کنم. همیشه به آدم هایی که با یک آدرس به کوچه پس کوچه ها می رسند حسادت می کنم. در رانندگی هم خدا را شکر همه تجربه های جذاب مثل چپ کردن و تصادف کردن را دارم اما هوش آدرس پیدا کردنم هیچ وقت قوی نمی شود.

بازیگری

خانم نامداری اولین بار در سال 1394 در فیلم سینمایی مالاریا در نقش سمیرا بازی کرد ، در این فیلم ساعد سهیلی ، ساغر قناعت و آذرخش فراهانی هم حضور داشتند.

آزاده نامداری کجا رفت

خانم مجری از سال 92 با حاشیه های ازدواج اولش ممنوع الکار است. او مدتی در یکی از برنامه های اینترتی مجری بود و در اظهار نظری بهت آور گفت: آرزو می کنم پرسپولیس با هر تیمی بازی داشته باشد سوراخ سوراخ شود.

دوست دارید چطور بمیرید ؟

گفتگو در 18 شهریور 1393: کاش سی و هفت و هشت سال بیشتر عمر نکنم (البته امیدوارم مامانم ناراحت نشود) ابدا از خدا عمر طولانی نمی خواهم ، دوست دارم در خواب بمیرم. مثل فیلم مادر دوست دارم وقتی می میرم ، مردم جای خالی ام را حس کنند ، کاهش وقتی می میرم مردم بگویند ، آخی مرد … کاش نبود من حس شود. بخاطر همین خواهش می کنم وقتی مردم ، شب اول من را تنها نگذارند.

خودکشی یا مرگ طبیعی ؟

در 7 فروردین سال 1400 پیکر بی جان آزاده نامداری 37 ساله در منطقه سعد آباد تهران در منزلش کشف شد. در ساعت 19:50 عصر هفتم فروردین در پی تماس تلفنی پدر مرحومه آزاده نامداری با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر فوت نامبرده در آپارتمانش در یکی از برج های شهرک غرب تهران بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی صحنه به محل اعزام شدند. بررسی ‌های اولیه نشان داد که نامبرده 48 ساعت قبل فوت کرده است ، بنابر اظهارات والدین “آزاده نامداری” همسر و فرزند وی در شمال به سر می برند و نامبرده تنها در آپارتمانش حضور داشته که به دلیل عدم تماس با والدینش آنها نگران شده و با مراجعه به محل زندگی او متوجه می شوند که وی فوت کرده است. هنوز هیچ نشانه ‌ای از بقایای قرص یا اثری از خودکشی آزاده نامداری هم پیدا نشده و شایعه باردار بودن وی نیز توسط بازپرس پرونده با قاطعیت رد شده است. قرار بود آزاده روز فوت اش به شمال نزد همسر و فرزندش سفر کند با این حال بعد از ورود مادر و پدر به داخل منزل با دهان خون آلود دخترشان مواجه شدند.