«خاندان اژدها»؛ انتخاب بازیگران اسپین‌آف دوم سریال «Game of Thrones» آغاز شد

گفته می‌شود که در روزهای اخیر فرآیند انتخاب بازیگران سریال «خاندان اژدها» (House of the Dragon) که تنها یکی از اسپین آف های سریال محبوب «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) به شمار می آید آغاز شده است. این سریال بر اساس رمان تکمیلی «آتش و خون» (Fire & Blood) نوشته جرج آر آر مارتین ساخته شده و داستان آن ۳۰۰ سال پیش از ماجراهای سریال «بازی تاج و تخت» رخ می دهد که دوران اوج قدرت و حاکمیت خاندان تارگرین ها بوده است.

با توجه به اینکه سریال «خاندان اژدها» هنوز در مراحل اولیه تولید قرار دارد، هنوز تاریخ نمایشی برای آن اعلام نشده است. با این وجود، برخی از عوامل سریال مربوط به تاریخچه تارگرین ها تاکنون توسط شورانرهای آن معرفی شده اند که از آن میان می توان به جرج آر آر مارتین به عنوان تهیه کننده اجرایی، رایان کوندال در مقام نویسنده (نویسنده سریال Colony) و میگل ساپوشنیک در مقام کارگردان که کارگردانی برخی از اپیزوهای مهم سریال «بازی تاج و تخت» در فصول مختلف را بر عهده داشته اشاره کرد.

حضور این کارگردان در پروژه اسپین آفی «خاندان اژدها» بسیار مایه خرسندی و خوشبینی به سریال است زیرا همانطور که گفته شد، برخی از زیباترین و هیجان انگیزترین اپیزودهای سریال اصلی مانند «Hardhome» و «Battle of the Bastards» توسط او کارگردانی شده بود. اکنون خبر رسیده که به طور رسمی فرآیند انتخاب بازیگران این سریال آغاز شده و باید دید که چه بازیگرانی برای ایفای نقش های اصلی ایگان، ویسنیا و رینیس تارگرین انتخاب خواهند شد. انتظار می رود که در این سریال به ماجرای حمله تارگرین ها به وستروس و رسیدنشان به قدرت در این قلمرو و همچنین ماجرای جنگ داخلی موسوم به رقص اژدهایا پرداخته شود. مشخصات شخصیت های اصلی این سریال به شرح زیر است:

ایگان تارگرین: ۲۰ و چند ساله، مذکر قفقازی. با دو خواهرش ویسنیا و رینیس ازدواج کرده و گوشه گیر، آرام و دیندار است. با کسانی که به او خیانت می کنند بسیار خشن رفتار می کند و اژدهای بالریون را سوار می شود.

ویسنیا تارگرین: ۲۰ و چند ساله، مونث قفقازی. خواهر بزرگتر و همسر شاه ایگان تارگرین. یک زن شهوتران، باهوش، جدی و سنگدل که اژدهای واگار را سوار می شود.

رینیس تارگرین: ۲۰ و چند ساله، مونث قفقازی. خواهر کوچکتر شاه ایگان تارگرین. مهربان، خوش مشرب، باوقار، کنجکاو، دمدمی مزاج و علاقمند به مبارزه برای سرگرمی و دارای یک جنبه شخصیتی بدجنس پنهان که اژدهای مراکسس را سوار می شود.

در روزهای اخیر فرآیند انتخاب بازیگران سریال «خاندان اژدها» (House of the Dragon) که تنها یکی از اسپین آف های سریال محبوب «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) به شمار می آید آغاز شده است.

در سریال «خاندان اژدها» بدون شک با سه اژدهای بزرگ کامل روبرو خواهیم بود و این بدان معناست که پس از انتشار، مخاطبان مدت زمان بسیار بیشتری با این موجودات ترسناک اما جذاب روبرو خواهند بود. همچنین باید گفت که در این سریال جدید نگاهی تازه به سنت ناخوشایند ازدواج با خواهران و برادران در خاندان تارگرین وجود خواهد داشت. اگر از خوانندگان کتاب های مارتین باشید به خوبی می دانید که در نهایت بر سر خاندان تارگرین و اژدهایان آن ها چه می آید اما «خاندان اژدها» بدون شک برخی شکاف ها و حفره های خالی که در کتاب های مارتین جا انداخته شده را به تصویر خواهد کشید.

در روزهای اخیر فرآیند انتخاب بازیگران سریال «خاندان اژدها» (House of the Dragon) که تنها یکی از اسپین آف های سریال محبوب «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) به شمار می آید آغاز شده است.

اما این موضوع در مورد مناطق شرقی وستروس متفاوت است زیرا هنوز چیزهای زیادی در مورد اسپین آف دیگر «بازی تاج و تخت» با نام «شب طولانی» (The Long Night) وجود دارد که چیزی در مورد آن ها نمی دانیم. با این وجود، بازیگران سریال جین گولدمن انتخاب شده که بسیار بیشتر از بازیگران اصلی سریال «خاندان اژدها» هستند. با این وجود، «خاندان اژدها» می تواند به مرزهایی فراتر از وستروس رفته و بدین ترتیب شخصیت های دیگری غیر از خاندان تارگرین نیز داشته باشد که برای مثال می توانند شخصیت هایی فرعی از دورن یا سامر آیلندز باشند. باید دید که داستان های گفته شده در «بازی تاج و تخت» در مورد مهربانی و دوست داشتنی بودن رینیس و باهوشی ویسنیا و ترانه هایی که در مورد آن ها سروده شده تا چه اندازه صحت دارد.

بیشتر بخوانید: پرمعناترین، جذاب ترین و به یادماندنی ترین دیالوگ های سریال «بازی تاج و تخت»

نوشته «خاندان اژدها»؛ انتخاب بازیگران اسپین‌آف دوم سریال «Game of Thrones» آغاز شد اولین بار در روزیاتو پدیدار شد.