مشهورترین زوج های دنیا چقدر ثروت دارند؟

وقتی دو شخص بسیار موفق به یکدیگر می پیوندند، نتیجه ی آن رابطه ای است که نمونه ی یک تیم ایده آل و تحسین برانگیز است. علاوه بر این، حفظ شغل و زندگی خود در ازدواج هایی که هر دو طرف موفق و قدرتمند هستند بسیار دشوار است. زوج های مشهور، علاوه بر موفقیت نقطه ی مشترک دیگری هم دارند و آن چیزی نیست جز ثروت. این مسأله دست کم، در مورد زوج های سلبریتی صدق می کند. اما کدام یک از طرفین ثروت بیشتری دارند؟ برای مثال، جی زی از همسرش، بیانسه ثروت بیشتری دارد اما کیم کارداشیان از همسرش، کانیه وست ثروتمندتر است و بعضی زوج ها هم مثل دیوید و ویکتوریا بکهام از نظر ثروت یکسان هستند. در ادامه به بعضی از ثروتمندترین زوج های مشهور دنیا می پردازیم و می خواهیم ببینیم کدام یک از آن ها ثروت بیشتری دارد.

۱- هیلاری و بیل کلینتون: ۱۲۵ میلیون دلار

ثروت خالص بیل کلینتون: ۸۰ میلیون دلار

ثروت خالص هیلاری کلینتون: ۴۵ میلیون دلار

بیل و هیلاری کلینتون، سیاستمداران امریکایی، این ثروت را طی سال های بعد از اتمام دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون، با استفاده از شهرت سیاسی شان جمع آوری کردند. طبق گزارش سایت فوربس، تا سال ۲۰۱۶، آن ها ۲۴۰ میلیون دلار کسب در آمد کردند.

هر دوی آن ها از طریق تألیف کتاب و سخنرانی هایی که درآمد زیادی دارند کسب درآمد کردند اما بیل کلینتون با ارائه ی مشاوره های مالی و شغلی برای بیلیونری به نام رون برکل، موفق شد ثروت بیشتری به ارزش ۸۰ میلیون دلار جمع آوری کند. طبق گزارش سایت فوربس، او از طریق همین مشاوره ها ۳۹ میلیون دلار درآمد کسب کرد.

۲- سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک: ۱۴۵ میلیون دلار

ثروت خالص سارا جسیکا پارکر: ۱۰۰ میلیون دلار

ثروت خالص متیو برودریک: ۴۵ میلیون دلار

سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک، زوج مشهور هالیوودی، بیشتر ثروت شان را از طریق فعالیت در تلویزیون و سینما کسب کردند. بخشی از ثروت پارکر هم از قبل فروش عطرهایش و شرکت در تبلیغات برند آرایشی بهداشتی گارنیه بوده است. برودریک از بازی در تئاتر هم کسب درآمد کرده است.

۳- سرنا ویلیامز و الکسیس اوهانین: ۱۸۹ میلیون دلار

ثروت خالص سرنا ویلیامز: ۱۸۰ میلیون دلار

ثروت خالص الکسیس اوهانین: ۹ میلیون دلار

سرنا ویلیامز، تنیسور مشهور و موفق امریکایی، ثروت ۱۸۰ میلیون دلاری اش را از طریق برد درمسابقات و شرکت در تبلیغات دست آورده است. طبق گزارش سایت فوربس، ویلیامز بیش از دوازده شریک تجاری دارد و ۸۴ میلیون دلار جایزه ی نقدی دریافت کرده است.

الکسیس اوهانین، همسر ویلیامز، ثروت ۹ میلیون دلاری را از طریق تأسیس وبسایت های Reddit و Breadpig کسب کرده است. گفته می شود او تمام سود وبسایت Breadpig را در اختیار نهادهایی می گذارد که نیازمند سرمایه هستند.

۴- نیکول کیدمن و کیت اربن: ۲۰۵ میلیون دلار

ثروت خالص نیکول کیدمن: ۱۳۰ میلیون دلار

ثروت خالص کیت اربن: ۷۵ میلیون دلار

نیکول کیدمن که از سن ۱۶ سالگی کار بازیگری را شروع کرده، زمان زیادی را صرف جمع آوری ثروتش کرده است. او در سال ۲۰۰۶ با کیت اربن، خواننده ی سبک کانتری ازدواج کرد. کیت اربن ثروت ۷۵ میلیون دلاری اش را از طریق کار در عرصه ی موسیقی و داوری برنامه ی استعدادیابی American Idol کسب کرده است.

گفته می شود این زوج بیشتر ثروت شان را صرف خرید ملک می کنند.

۵- جاستین تیمبرلیک و جسیکا بیل: ۲۴۸ میلیون دلار

ثروت خالص جاستین تیمبرلیک: ۲۳۰ میلیون دلار

ثروت خالص جسیکا بیل: ۱۸ میلیون دلار

جاستین تیمبرلیک، خواننده ی مشهور سبک پاپ، از زمان حضور در گروه موسیقی N’SYNC میلیون ها دلار کسب درآمد کرده است. تیمبرلیک حالا به طور مستقل فعالیت می کند و علاوه بر درآمدهای مربوط به خوانندگی، از طریق شرکت در تبلیغات و کسب و کارهای مختلفی مثل تولید مشروبات الکلی، خط تولید لباس شخصی خود و شراکت در رستوران ها کسب درآمد می کند. او همچنین در سال ۲۰۱۲ در شبکه ی اجتماعی MySpace سرمایه گذاری کرد.

تیمبرلیک در سال ۲۰۱۲ با جسیکا بیل ازدواج کرد. بیل ثروت ۱۸ میلیون دلاری اش را از طریق بازی در فیلم های سینمایی و شرکت در برنامه ی تلویزیونی پرطرفدار ۷th Heaven کسب کرده است.

۶- میلا کونیس و اشتون کوچر: ۲۶۵ میلیون دلار

ثروت خالص اشتون کوچر: ۲۰۰ میلیون دلار

ثروت خالص میلا کونیس: ۶۵ میلیون دلار

اشتون کوچر و میلا کونیس، زوج مشهور هالیوودی، با یکدیگر در برنامه ی تلویزیونی That ’70s Show آشنا شدند. کونیس ثروتش را از طریق بازی در فیلم های سینمایی متعدد و صداپیشگی در انیمیشن Family Guy کسب کرده است. کوچر هم ثروتش را با فعالیت در تلویزیون و سینما به دست آورده است. علاوه بر این، طبق گزارش سایت فوربس، کوچر با همکاری گای اوزیری شرکت A-Grade Investments را تأسیس کرد که ۲۵۰ میلیون دلار ارزش دارد.

۷- ویل اسمیت و جیدا پینکت اسمیت: ۳۲۰ میلیون دلار

ثروت خالص ویل اسمیت: ۳۰۰ میلیون دلار

ثروت خالص جیدا پینکت اسمیت: ۲۰ میلیون دلار

ویل اسمیت، بازیگر، تهیه کننده، فیلمنامه نویس و رپر امریکایی، ثروت ۳۰۰ میلیون دلاری اش را از طریق فعالیت در هالییود کسب کرده است. طبق گزارش سایت فوربس، اسمیت ۴۹ ساله، تنها در فاصله ی ماه های ژوئن ۲۰۱۷ تا ژوئیه ی ۲۰۱۸، ۴۲ میلیون دلار کسب درآمد کرد.

همسر او، جیدا پینکت اسمیت هم ثروت ۲۰ میلیون دلاری اش را از طریق کار در صنعت سرگرمی کسب کرده است اما او فعالیت های دیگری مثل نویسندگی و کار در حوزه ی مد هم دارد.

۸- کانیه وست و کیم کارداشیان وست: ۵۱۰ میلیون دلار

ثروت خالص کیم کارداشیان: ۳۵۰ میلیون دلار

ثروت خالص کانیه وست: ۱۶۰ میلیون دلار

کیم کارداشیان وست ثروت ۳۵۰ میلیون دلاری اش را از طریق ریلیتی شوها، یک بازی موبایلی، لوازم آرایشی، یک خط تولید عطر شخصی و ایموجی های ثبت شده ی خودش کسب کرده است. اگرچه کارداشیان اخیرا به طور ضمنی بیان کرده بود همسرش یک بیلیونر است، اما طبق گزارشات کانیه وست ۱۶۰ میلیون دلار ثروت دارد.

وست ثروتش را تنها از طریق تهیه کنندگی، خوانندگی و بازیگری کسب نکرده است، بلکه او فعالیت های دیگری هم مثل همکاری با برندهای نایکی و لوییس ویتون برای خط تولید کفش شخصی اش داشته است.

۹- جورج و امل کلونی: ۵۱۰ میلیون دلار

ثروت خالص جورج کلونی: ۵۰۰ میلیون دلار

ثروت خالص امل کلونی: ۱۰ میلیون دلار

جورج کلونی اخیرا در فهرست پردرآمدترین سلبریتی های سال ۲۰۱۸ در سایت فوربس، عنوان پردرآمدترین بازیگر را کسب کرد. او تنها در سال گذشته ۲۳۹ میلیون دلار درآمد داشت و شرکت مشروب سازی Casamigos را که از پایه گذارانش بود به مبلغ ۷۰۰ میلیون دلار به برند مشروب سازی Diageo فروخت.

امل کلونی اگرچه به اندازه ی همسرش ثروتمند نیست اما همین ثروت ۱۰ میلیون دلاری و فعالیت حرفه ای او به عنوان وکیل حقوق بشری، فعال اجتماعی و نویسنده، اگر نه بیشتر اما قطعاً به همان اندازه تحسین برانگیز است.

۱۰- دیوید و ویکتوریا بکهام: ۹۰۰ میلیون دلار

ثروت خالص دیوید بکهام: ۴۵۰ میلیون دلار

ثروت خالص ویکتوریا بکهام: ۴۵۰ میلیون دلار

دیوید بکهام یکی از پردرآمدترین ورزشکاران تاریخ است، به طوری که طبق گزارش سایت فوربس، او بیش از ۸۰۰ میلیون دلار از طریق فوتبال کسب درآمد کرد. او همچنین دست کم ۴۲ میلیون دلار از طریق شرکت در تبلیغات به دست آورد.

ویکتوریا بکهام، ستاره ی سابق گروه موسیقی Spice Girls هم ثروتش را از طریق اسپانسری برندها، قراردادهای مدلینگ و همکاری با برند Target برای خط تولید لباس شخصی اش به دست آورده است.

۱۱- ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر: ۱/۱ بیلیون دلار

ثروت خالص جرد کوشنر: ۸۰۰ میلیون دلار

ثروت خالص ایوانکا ترامپ: ۳۰۰ میلیون دلار

گمانه زنی های زیادی درمورد ثروت ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر وجود دارد اما طبق تخمین ها آن ها به ترتیب ۳۰۰ و ۸۰۰ میلیون دلار ثروت دارند. ایوانکا ترامپ در سال ۲۰۱۷ دست کم ۱۲ میلیون دلار درآمد کسب کرد که عمده ی آن از طریق هزینه ی پیش پرداخت انتشار کتابش، مبلغ پرداخت شده به او بابت فسخ قراردادش با سازمان ترامپ، سهم او از هتل بین المللی ترامپ در واشنگتن دی سی و برند لباس خودش بود.

کوشنر هم در سال ۲۰۱۷، ۵ میلیون دلار از طریق درآمد غیرفعالش در حوزه ی املاک و ۵ میلیون دلار دیگر از طریق فروش یک مرکز خرید کسب کرد.

۱۲- بیانسه و جی زی: ۱/۲۵ بیلیون دلار

ثروت خالص جی زی: ۹۰۰ میلیون دلار

ثروت خالص بیانسه: ۳۵۵ میلیون دلار

این زوج مشهور حوزه ی موسیقی، عمده ی ثروت خود را از طریق تهیه کنندگی موسیقی، فروش آلبوم ها، اجراهای زنده و تورهای جهانی کنسرت شان کسب می کنند.

بیانسه و جی زی سهام قابل توجهی در سرویس پخش موسیقی Tidal دارند. جی زی در دو شرکت مشروب سازی هم سهام دارد. بیشتر درآمد جی زی از طریق شرکت رسانه ای اش به نام Roc Nation است. او همچنین سال گذشته در یک شرکت تأمین جت شخصی به نام Jetsmarter سرمایه گذاری کرد و قراردادی ده ساله به مبلغ ۲۰۰ میلیون دلار با کمپانی سرگرمی Live Nation بست.

بیانسه از تور جهانی کنسرت اخیرش ۲۵۰ میلیون دلار کسب درآمد کرد و علاوه بر این، او یک خط تولید لباس ورزشی شخصی و سرویس تحویل غذاهای گیاهی دارد.

۱۳- ایوان اشپیگل و میراندا کر: ۲/۶۴۵ بیلیون دلار

ثروت خالص ایوان اسپیگل: ۲/۶ بیلیون دلار

ثروت خالص میراندا کر: ۴۵ میلیون دلار

بیشتر ثروت ایوان اسپیگل، مدیر عامل و یکی از پایه گذاران اسنپ چت، از ۱۸ درصد سهمی است که در اسنپ چت دارد. او در سال ۲۰۱۷ با میراندا کر، سوپر مدل مشهور ازدواج کرد. میراندا کر بیشتر ثروتش را از طریق فعالیت در حوزه ی مدلینگ و خط تولید لوازم آرایش شخصی اش به نام Kora Organics کسب می کند.

۱۴- مارک زاکربرگ و پریسیلا چان: ۸۳/۸ بیلیون دلار

ثروت خالص مارک زاکربرگ: ۶۵/۸ بیلیون دلار

ثروت خالص پریسیلا چان: ۱۸ بیلیون دلار

از زمان آغاز به کار فیس بوک در بورس نیویورک، هر ساله به طور میانگین ۹ بیلیون دلار به ثروت مارک زاکربرگ، مدیر عامل این شبکه ی اجتماعی اضافه شده است. زاکربرگ با همکلاسی اش پریسیلا چان، پزشک متخصص اطفال و فعال حقوق بشر ازدواج کرد. این زوج با پیوستن به تعهدنامه ی بخشش (Giving Pledge) قصد دارند تنها یک درصد از ثروت شان را برای فرزندان شان به ارث بگذارند. میلیونرها و بیلیونرهای سراسر دنیا با امضای این تعهدنامه اعلام می کنند که تصمیم دارند ثروت خود را صرف امور خیریه کنند.

۱۵- بیل و ملیندا گیتس: ۹۵/۸ بیلیون دلار

بیل و ملیندا گیتس: ۹۵/۸ بیلیون دلار

بیل و ملیندا گیتس قصد دارند بیشتر ثروت ۹۰ بیلیون دلاری خود را برای امور خیریه اهدا کنند. آن ها تنها در سال ۲۰۱۷ حدود ۴/۶ بیلیون دلار به بنیاد خیریه ی بیل و ملیندا گیتس اهدا کردند. طبق گزارش سایت فوربس، بیل گیتس حالا مالک تنها کمی بیش از یک درصد از سهامش در شرکت ماکروسافت بوده و بیشتر سهامش را فروخته یا اهدا کرده است.

۱۶- جف و مکنزی بزوس: ۱۶۳/۳ بیلیون دلار

مجموع ثروت خالص: ۱۶۳/۳ بیلیون دلار

جف بزوس، مدیر عامل شرکت آمازون، مالک ۱۶ درصد از سهام این شرکت است. او در سال ۲۰۱۳ نشریه ی واشنگتن پست را به مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار خریداری کرد. بزوس و همسرش مکنزی، هر دو در یک شرکت سرمایه گذاری مشغول به کار بودند که در آنجا با یکدیگر آشنا شدند. آن ها قبل از نقل مکان به شهر سیاتل برای تأسیس شرکت آمازون، کار در این شرکت را رها کردند. مکنزی حالا یک رمان نویس است.

چهره های مشهوری که ثروت خود را برای فرزندان شان به ارث نمی گذارند

۱۰ زوج مشهوری که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند

زوج های مشهور دنیا که ثابت کرده اند نژاد هیچ اهمیتی در عشق ندارد

زوج‌های مشهوری که ثابت کرده‌اند عشق در میان هنرمندان هم دوام دارد

۱۲ زوج مشهوری که کلیشه های رایج ازدواج را کنار گذاشته و با بقیه متفاوت هستند

سلبریتی های مشهور هالیوودی که همسرانشان را مانع موفق شدنشان می دانند

نوشته مشهورترین زوج های دنیا چقدر ثروت دارند؟ اولین بار در روزیاتو پدیدار شد.