دست انداختن دونالد ترامپ در برنامه «پخش زنده شنبه شب» با الهام از افتضاح نشست ناتو

برنامه «پخش زنده شنبه شب» (Saturday Night Live) یک شو تلویزیونی مشهور و پرطرفدار است که همواره از اتفاقات واقعی روزانه الهام گرفته و با شکلی طنز آن ها را بازسازی می کند. این شو در جدیدترین طنز خود از نشست اخیر سران ناتو در لندن الهام گرفته و رهبران اروپا را در یک کافه تریای دبیرستانی به تصویر کشیده است.

در این نمایش و در اشاره به صحبت های دونالد ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده در اوایل هفته جاری، یکی از رهبران اروپا چنین می گوید: «شنیدی که پریروز در مورد تغییرات اقلیمی صحبت می کرد؟ گفت که ما به توالت های قوی تری نیاز داریم». در این نمایش که الک بالدوین مانند همیشه نقش ترامپ را بازی می کند مورد اذیت و آزار گروه موسوم به «بچه های باحال» (cool kids)- متشکل از جاستین ترودو (نخست وزیر کانادا) با بازی جیمی فالون، امانوئل مکرون (رییس جمهور فرانسه) با بازی پل رود و بوریس جانسون (نخست وزیر بریتانیا) با بازی جیمز کوردن در کافه تریای ناتو قرار می گیرد که به او اجازه نشستن نمی دهند.

برنامه «پخش زنده شنبه شب» (Saturday Night Live) در تازه ترین اپیزود خود افتضاح سران اروپا در نشست ناتو و تمسخر دونالد ترامپ را دستمایه قرار داده است.

این نمایش در اپیزود هفتم دسامبر برنامه منتشر شد، اپیزودی که در آن جنیفر لوپز به عنوان مجری حضور داشته و دا بیبی (Da Baby) نیز به عنوان مهمان بخش موسیقی به آن دعوت شده بود. این نمایش از ماجرایی واقعی در نشست ناتو در هفته گذشته الهام گرفته که در جریان سفر کوتاه دونالد ترامپ به لندن برای شرکت در مراسم سالگرد تاسیس ناتو رخ داد و به انتشار ویدیویی کوتاه مربوط می شود که در آن دیگر سران ناتو در حال مسخره کردن ترامپ هستند. روز چهارشنبه و پس از انتشار این ویدیو جنجالی، ترامپ نخست وزیر کانادا را «دو رو» خطاب قرار داد و یک کنفرانس خبری پرتنش با مکرون داشت که در آن رییس جمهور فرانسه صحبت های ترامپ در مورد داعش را نادرست خوانده و آن ها را تصحیح کرد.

برنامه «پخش زنده شنبه شب» (Saturday Night Live) در تازه ترین اپیزود خود افتضاح سران اروپا در نشست ناتو و تمسخر دونالد ترامپ را دستمایه قرار داده است.

جانسون که از دیرباز به عنوان متحد و هم نظر ترامپ شناخته می شد، در طول این ملاقات از عکس گرفتن در کنار او خودداری کرد. مکرون بعد از اینکه هر سه آن ها به ترامپ می خندند چنین می گوید: «سریع، سریع برایش دست تکان دهید انگار که از او خوشمان می آید». در طی این نمایش، ترامپ اجازه نشستن در کنار این سه را نیافته و مجبور می شود در کنار نماینده لیتوانی، با بازی الکس موفات، که در حال بازی با یک اسباب بازی است بنشیند.

برنامه «پخش زنده شنبه شب» (Saturday Night Live) در تازه ترین اپیزود خود افتضاح سران اروپا در نشست ناتو و تمسخر دونالد ترامپ را دستمایه قرار داده است.

مکرون که پل رود نقش او را بازی می کند به ترامپ چنین می گوید: «انگار که لیتوانی بیشتر به شما می خورد». در ادامه این سه آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان با بازی کیت مک کینان را به میز خود دعوت کرده که با خشنودی او مواجه می شود. این ویدیو را در ادامه مطلب تماشا کنید.

نظر خود در مورد برنامه «پخش زنده شنبه شب» و تمسخر دونالد ترامپ در نشست اخیر روسای ناتو را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: روز سینمایی «دونالد ترامپ» و «امانوئل مکرون» در جشن سالگرد تاسیس ناتو در لندن

نوشته دست انداختن دونالد ترامپ در برنامه «پخش زنده شنبه شب» با الهام از افتضاح نشست ناتو اولین بار در روزیاتو پدیدار شد.