خبرهای خوب برای طرفداران سریال «ارباب حلقه ها»؛ تایید ساخت فصل دوم و …

سرویس استریمینگ آمازون در حال بیشتر کردن زمان حضور خود در میانه زمین است!

پیش از انتشار سریال «ارباب حلقه ها» (Lord of the Rings) از سرویس استریمینگ آمازون، سریالی که دنیای دوست داشتنی جی آر آر تولکین را در قالب یک داستان ادامه دار به دنیای تلویزیون خواهد آورد، و تا پیش از آن که فصل اول آن منتشر شود، ساخت فصل دوم آن نیز تایید شده است. بر اساس ادعای مجله ورایتی، مراحل پیش از تولید این سریال به تازگی آغاز شده و فیلمبرداری ها در جایی در نیوزیلند انجام خواهد شد، همان لوکیشن زیبایی که در سه گانه اورجینال «ارباب حلقه ها»ی پیتر جکسون نیز همگی از آن خاطره دارند. اما حتی با در نظر داشتن این موضوعات نیز، شنیدن اینکه ساخت فصل دوم سریال تا به این اندازه پیش رفته است نیز چندان تعجب برانگیز نیست.

ورایتی همچنین گزارش داده که آمازون در ابتدا دستور ساخت سریال «ارباب حلقه ها» را برای دو فصل داده بود اما تمرکز بر روی فصل دوم و تایید ساخت آن به مدت زمان بیشتری نیاز داشته که ظاهراً با تولید فصل اول اعلام شده است. در زمان نوشتن این مقاله در ماه نوامبر ۲۰۱۹، هنوز تیم کامل بازیگران این سریال مشخص نشده اند اما حضور چندین بازیگر مانند ماربلا کاواناگ و ویل پولتر در این سریال قطعی شده است. پولتر در چندین سال اخیر بازی های تحسین برانگیزی از خود نشان داده که بهترین نمونه های آن بازی در فیلم های «از مرگ بازگشته» (The Revenant)، نسخه فیلم تلویزیونی «Bandersnatch» از سریال تحسین شده «آینه سیاه» (Black Mirror) و فیلم ترسناک موفق «نیمه تابستان» (Midsommar) در سال جاری هستند.

پیش از انتشار سریال «ارباب حلقه ها» (Lord of the Rings) از سرویس استریمینگ آمازون و تا پیش از آن که فصل اول آن منتشر شود، ساخت فصل دوم آن نیز تایید شده است.

در سال ۲۰۱۷، آمازون اعلام کرده بود که حق انحصاری بهره برداری از مجموعه «ارباب حلقه ها» را خریداری کرده است، اتفاقی که بدون هزینه سنگین نبوده و آمازون برای تنها حق استفاده از این برند مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار پرداخت کرده بود. این رقم شامل هزینه تولید یا هر چیز دیگری غیر از فرصت انحصاری برای ساخت نسخه سریالی نیست. به نظر می رسد که آمازون از موفقیت نسخه سریالی «ارباب حلقه ها» اطمینان کامل دارد که چنین هزینه هنگفتی برای خرید حقوق آن کرده و از همان آغاز سفارش ساخت دو فصل را داده که پدیده ای نادر در دنیای تلویزیون برای سریالی است که هنوز ساخته و منتشر نشده است. همچنین با موفقیت دیگر سریال این شبکه، «فلیبگ» (Fleabag)، در مراسم امی در ماه گذشته، بدست آوردن عنوان بهترین سریال کمدی و جوایز جداگانه ای برای فیبی والر-بریج به عنوان خالق و بازیگر آن، به نظر می رسد که سرویس آمازون به قمار کردن در این عرصه بسیار مشتاق و خوشبین است.

پیش از انتشار سریال «ارباب حلقه ها» (Lord of the Rings) از سرویس استریمینگ آمازون و تا پیش از آن که فصل اول آن منتشر شود، ساخت فصل دوم آن نیز تایید شده است.

تیم خلق سریال «ارباب حلقه ها» تیم بسیار قوی و شناخته شده ای هستند. برایان کاگمن، که در یک دهه اخیر بیشتر بر روی ساخت سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) تمرکز داشته نیز نقش تهیه کننده مشاور را در سریال «ارباب حلقه ها» داشته که می تواند موفقیت دیگری برای وی در ساخت سریال های فانتزی با بودجه بسیار زیاد باشد. جی دی پاین و پاتریک مک کی که اخیراً در نوشتن سناریو «ماجراجویی در جنگل» (Jungle Cruise) با بازی دواین جانسون مشارکت داشته اند نیز در نویسندگی سناریو سریال جدید آمازون نقش خواهند داشت و جی ای بایونا کارگردان فیلم «دنیای ژوراسیک: قلمرو سقوط کرده» (Jurassic Park: Fallen Kingdom) کارگردانی دستکم چند اپیزود از این سریال را بر عهده خواهد داشت. دیگر اعضای تیم سازنده نیز کسانی هستند که در ساخت سریال «چیزهای عجیب تر» (Stranger Things)، فیلم های «انتقام جویان» (Avengers) و «جنگ ستارگان: آخرین جدای» (Star Wars: The Last Jedi) و همچین سه گانه اصلی «ارباب حلقه ها» مشارکت داشته اند.

پیش از انتشار سریال «ارباب حلقه ها» (Lord of the Rings) از سرویس استریمینگ آمازون و تا پیش از آن که فصل اول آن منتشر شود، ساخت فصل دوم آن نیز تایید شده است.

اگر چه اطلاعات موثقی در مورد داستان و ماجرای این سریال وجود نداشته و ما نیز مانند شما مشتاق اطلاع از این موضوع هستیم اما برخی منابع گفته اند که این سریال داستان آراگورن جوان را روایت می کند، همان وارث مردد تاج و تخت گوندور که در سه گانه سینمایی مشهور نقش او را ویگو مورتنسن بازی می کرد که البته هنوز واقعیت این ادعا تایید نشده و تنها یک گمانه زنی به شمار می آید. با این وجود گفته می شود که مورتنسن مشاوره ها و راهنمایی های خود را در اختیار بازیگران جوانی است که ممکن است در این سریال بازی کنند قرار داده است. تنها چیزی که با اطمینان در مورد سازندگان و تیم خلاق نسخه سینمایی «ارباب حلقه ها» گفت این است که پیتر جکسون به عنوان کارگردان هر سه قسمت و سازنده سری پیش درآمد «هابیت ها» (The Hobbit) نقش مهمی در نسخه سریالی نخواهد داشت.

پیش از انتشار سریال «ارباب حلقه ها» (Lord of the Rings) از سرویس استریمینگ آمازون و تا پیش از آن که فصل اول آن منتشر شود، ساخت فصل دوم آن نیز تایید شده است.

اگر چه از نسخه سریالی انتظار نمی رود که به خوبی نسخه سینمایی اش باشد اما برای موفقیت تنها به کمی بهتر بودن از پیش درآمد «هابیت ها» نیاز دارد. با توجه به تیمی که آمازون برای ساخت این سریال دور هم جمع کرده، انتظار می رود که این تیم در مسیری مشابه نسخه سینمایی قدم برداشته و رویه جکسون را دنبال کنند. هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار سریال «ارباب حلقه ها» اعلام نشده است اما به محض انتشار اطلاعاتی جدید در مورد این سریال، مخاطبان روزیاتو را در جریان این موضوع قرار خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: ۲۰ سریال برتر و محبوب ۲۰۱۹ تاکنون به انتخاب منتقدان؛ از «چرنوبیل» تا «شکارچی ذهن»

نوشته خبرهای خوب برای طرفداران سریال «ارباب حلقه ها»؛ تایید ساخت فصل دوم و … اولین بار در روزیاتو پدیدار شد.