ازدواج دواین «راک» جانسون با لورن هاشیان پس از ۱۲ سال زندگی مشترک و داشتن دو فرزند

دواین «راک» جانسون بالاخره با شریک زندگی خود در بیش از یک دهه اخیر، لورن هاشیان، ازدواج کرد. این بازیگر ۴۷ ساله این خبر خوب را در حساب اینستاگرامی خود اعلام کرده و با بارگذاری چندین تصویر از خود و همسرش در یک غروب زیبا طرفداران خود را شگفت زده کرد. او در شرح عکس های خود در صفحه اینستاگرامی اش چنین نوشت: «ما بله. ۱۸ آگوست، ۲۰۱۹». این دو که دو دختر به نام های جاسمین، ۳ ساله و تیانا، ۱۵ ماهه دارند از سال ۲۰۰۷ با هم رابطه داشته و کنار هم زندگی می کردند. در یکی از تصاویر این دو در لباس های سفید عروسی در کنار آب در هاوایی که محل تولد دواین جانسون است دیده می شوند که دست در دست هم ازدواجشان را جشن می گیرند.

طرفداران نیز برای تبریک گفتن به راک و هاشیان به صفحات اینستاگرامی آن ها هجوم برده و برای آن ها آرزوی موفقیت کرده اند. در ابتدا قرار بود که این دو در بهار ۲۰۱۸ ازدواج کنند اما با باردار شدن لورن برای بار دوم، مراسم ازدواج آن ها بیش از یک سال به تاخیر انداخته شد.

دواین «راک» جانسون بالاخره با شریک زندگی خود در بیش از یک دهه اخیر، لورن هاشیان، ازدواج کرد.

بازیگر فیلم «جومانجی» (Jumanji) در مورد علت به تعویق انداختن مراسم عروسی خود گفته بود که عروس خانم نمی خواسته در عکس های عروسی شان با شکم برآمده دیده شود: «ما قرار بود در بهار ازدواج کنیم ولی باردار شدیم. لورن با خودش گفت، خب، می دونی، مامان دوست نداره وقتی بارداره با لباس عروسی عکس بگیره. به همین خاطر فقط می خوایم صبر کنیم و دقیقاً نمی دونیم کی اما می دونم که این اتفاق میفته. موضوع خیلی خوب در مورد لورن اینه که اون یک ستاره راک خیلی خوبه. اون میگه، مشکلی نیست. هر وقت که قرار باشه این اتفاق بیفته ما به خوبی انجامش می دیم».

دواین «راک» جانسون بالاخره با شریک زندگی خود در بیش از یک دهه اخیر، لورن هاشیان، ازدواج کرد.

قهرمان سابق مسابقات WWE گفته بود که بارداری دوم برایشان غیرمنتظره و بدون برنامه ریزی بوده اما قبل از اینکه این خبر خوب را بشنوند در این مورد صحبت کرده بودند. راک همچنین یک فرزند دیگر به نام سیمونه، ۱۸ ساله، از ازدواج اولش با دنی گارسیا، تهیه کننده سینمایی، دارد. دواین جانسون گفته است که بچه دار شدن سال ها بعد از اولین باری که در سن ۲۹ سالگی پدر شد حس خوبی دارد زیرا «پسرها تا خیلی مدت بعد بالغ نمی شوند». بعد از تولد سومین فرزندش، تیانا، راک گفت بود که احساس «خوشبختی و افتخار می کنم که دختر قوی دیگری را به این دنیا می آورم».

دواین «راک» جانسون بالاخره با شریک زندگی خود در بیش از یک دهه اخیر، لورن هاشیان، ازدواج کرد.

راک و دخترش سیمونه

وی در این باره چنین گفته بود: «من در تمام زندگی ام در میان و توسط زنان قوی و مهربانی بزرگ شده ام اما بعد از مشارکت در بدنیا آوردن بچه ام تیا، بسیار سخت بود که سطح تازه عشق و احترام و تحسینی که برای مادران و زنان دنیا داشتم را بیان کنم».

دواین «راک» جانسون بالاخره با شریک زندگی خود در بیش از یک دهه اخیر، لورن هاشیان، ازدواج کرد.

دواین و لورن هنگامی که راک در حال بازی در فیلم «نقشه بازی» (The Game Plan) بود در شهر بوستون که محل تولد لورن است با هم آشنا شدند. ماه پیش، جانسون در پیامی اینستاگرامی به تمجید از شریک زندگی خود پرداخته و گفت که او همیشه لنگر زندگی او بوده که او را راهنمایی می کند: «من تُن و آهنگ را تنظیم می کنم اما او همیشه لنگر زندگی خواهد بود که باعث می شود همه چیز رخ داده و بدرخشد».

دواین «راک» جانسون بالاخره با شریک زندگی خود در بیش از یک دهه اخیر، لورن هاشیان، ازدواج کرد.

راک و همسر سابقش دنی گارسیا

لورن هاشیان، ۳۴ ساله، که دختر سیب هاشیان فقید، درامر گروه موسیقی Boston است در کالج امرسون درس خوانده و در سال ۲۰۰۶ در رشته روابط عمومی و ارتباطات از این دانشگاه فارغ التحصیل شد. او همچنین خود در زمینه موسیقی نیز فعالیت داشته و آهنگ هایی نیز منتشر کرده است. دنی گارسیا، همسر سابق راک تا سال ۲۰۰۸ نقش مدیر برنامه های او را داشته و در شکل دادن به امپراطوری مولتی میلیون دلاری امروزی این سوپر استار نقش مهمی داشت. این دو هنوز رابطه بسیار خوبی با هم داشته و در فیلم های بلاک باستری مانند «نگهبان ساحلی» (Baywatch) و دنباله «جومانجی» با هم کار کرده اند.

بیشتر بخوانید: داستان راک؛ چگونه دواین جانسون از یک فوتبالیست معمولی به گرانترین بازیگر هالیوود تبدیل شد؟

نوشته ازدواج دواین «راک» جانسون با لورن هاشیان پس از ۱۲ سال زندگی مشترک و داشتن دو فرزند اولین بار در روزیاتو پدیدار شد.