آیا احتمال انتشار Death Stranding بر روی PC وجود دارد؟ کوجیما به این پرسش جواب واضحی نمی‌دهد – تایید نشود –

اوایل این هفته، "هیدئو کوجیما" در مراسم Tribeca Film Festival در نیویورک به "نورمن ریدس" و "جف کیلی" ملحق شد، جایی که طبق انتظارات صحبت‌های زیادی پیرامون Death Stranding پیش آمد و کوجیما در این باره حرف‌های زیادی برای گفتن داشت. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Comicbook، در طول جلسه پرسش و پاسخ شخصی از کوجیما در مورد عرضه بازی بر روی PC سوال کرد که ظاهرا کوجیما به این پرسش جوابی نداد.

همانطور که بسیاری از شما می‌دانید، کوجیما قبلاََ به این نکته اشاره کرده بود که خواهان عرضه Death Stranding بر روی PC می‌باشد اما این که بخش سرگرمی تعاملی سونی ناشر بازی است کار را کمی سخت می‌کند. با این وجود، چنین چیزی غیرممکن نیست. Kojima Production به عنوان یک استودیو second-party با سونی همکاری دارد بدان معنا که احتمال دارد شاهد یک عنوان انحصاری زمانی باشیم. برای مثال، سونی وظیفه نشر Detroit: Become Human را بر عهده داشت اما حال می‌بینیم که بازی برای رایانه‌های شخصی نیز تایید شده است.

در حال حاضر چیزی به طور حتمی مشخص نیست اما طرفداران PC می‌توانند امید داشته باشند که Death Stranding روزی برای پلتفرم آن‌ها نیز منتشر شود.

اگرچه Death Stranding به صورت رسمی برای PS4 در دست توسعه قرار دارد اما احتمالاََ عنوان Death Stranding در کنار PS4، بر روی کنسول نسل بعدی سونی که در حال حاضر نام مشخصی ندارد اما انتظار داریم PS5 نام داشته باشد، عرضه خواهد شد.

طبق آخرین به روز رسانی و روشن سازی از سوی شخص کوجیما، بازی Death Stranding به تاریخ عرضه برنامه‌ریزی شده نمی‌رسد و توسعه آن کمی بیشتر از آنچه که برنامه‌ریزی شده بود، به طول خواهد انجامید. از زمان آغاز سال 2019، کوجیما این عنوان را به سازندگان، کارگردانان فیلم و افراد مختلفی نشان داده که همگی آن‌ها شگفت زده شده‌اند.

نظر شما در این باره چیست؟