عاشقانه های «گرگ وال استریت»؛ علاقه «لئوناردو دی کاپریو» به زنان مدل زیر ۲۵ سال

لئوناردو دی کاپریو یکی از آن بازیگران هالیوددی است که سال هاست در اوج بوده و از همان جوانی به یکی از بت های دنیای سینما تبدیل شد. او بازیگری بسیار قابل و خوش سیماست که البته تاکنون نیز مجرد مانده است. دی کاپریو ۴۴ ساله اما به علاقه شدیدش به زنان جوان تر از خود شناخته می شود و بررسی روابط عاشقانه او در تمام طول بیش از ۲۵ سال اخیر نشان می دهد که او همیشه با زنان بسیار جوان رابطه داشته است. یکی از کاربران Reddit با دقت تمام به بررسی سن زنانی که دی کاپریو با آن ها وارد رابطه شده پرداخته و در کمال ناباوری به این نتیجه رسیده که هیچ یک از این زنان بیش از ۲۵ سال سن نداشته اند و متوسط سن آن ها نصف سن این بازیگر برنده جایزه اسکار بوده است.

این پست در رسانه های اجتماعی بازها بازنشر شده و کامنت های فراوانی برای آن به ثبت رسیده است. این کاربر با نام TrustLittleBrother یک نمودار دقیق و جالب را طراحی کرده که رابطه بین سن او و زنانی که با آن ها رابطه داشته را مشخص می کند و در کمال ناباوری به متوسط عدد ۲۲٫۹ سال می رسد. در این نمودار ۸ نفر از این زنان لحاظ شده اند که تنها سه تن از آن ها هنگام رابطه با دی کاپریو ۲۵ ساله بوده و آن ها مسن ترین زنانی بوده اند که دی کاپریو با آن ها دیده شده است. این زنان بار رافائلی، مدل اسرائیلی که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ با دی کاپریو بوده، کلی رورباخ، مدل معروف که در سال ۲۰۱۵ با دی کاپریو دیده شده و مدلی دیگر به نام نینا آگدال بوده که در سال ۲۰۱۷ از دی کاپریو جدا شده است.

لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو و بار رافائلی

در این بین، دی کاپریو با یک مدل آلمانی به نام تونی گارن از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ نیز رابطه داشته که سن این مدل زیبا در آن زمان ۲۰ و ۲۱ سال بوده است. وی همچنین در سال ۲۰۱۲ با ارین هیثرتون، مدل مشهور ویکتوریا سیکرت، دیده شد که در آن زمان تنها ۲۲ سال سن داشت. در سال ۱۹۹۹ و زمانی که دی کاپریو تنها ۲۵ سال داشت با جوان ترین نامزد خود تاکنون یعنی ژیزل بوندشن رابطه داشت که در آن زمان ۱۸ ساله بود. البته بسیاری جوان ترین عشق دی کاپریو را بریجت هال در سال ۱۹۹۴ می دانند که در آن زمان تنها ۱۷ سال سن داشت.

بیشتر بخوانید: نگاهی به خانه لئوناردو دی کاپریو در استودیو سیتی

لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو و تونی گران

این دو به مدت ۵ سال با هم رابطه داشته و در سال ۲۰۰۵ از هم جدا شدند. سال بعد از آن بود که بوندشن با تام بریدی نامزد کرده و در نهایت در سال ۲۰۰۹ با او ازدواج نمود. یکی دیگر از نکاتی که با تماشای این نمودار می توان دریافت این است که لئوناردو دی کاپریو علاقه ویژه ای به دختران بلوند و مدل دارد. از دیگر دخترانی که در این نمودار به آن ها اشاره شده بار رافائلی، سوپر مدل اسرائیلی است که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ با دی کاپریو رابطه داشت.

لئوناردو دی کاپریو

بعد از جدایی، رافائلی در سال ۲۰۱۶ با یک تاجر معروف به نام آدی عزرا ازدواج کرده و اکنون از دو دارای دو فرزند شده است. بازیگر سرشناس فیلم «از مرگ بازگشته» با دور شدن از رویه دوستی با مدل ها، تنها برای چند ماه در سال ۲۰۱۱ با بلیک لایولی وارد رابطه شد. عشق آخر ستاره فیلم «تایتانیک» نیز یک مدل و بازیگر آرژانتینی به نام کامیلا مورونه است که او نیز تنها ۲۱ سال سن دارد. این دو در ابتدا در دسامبر ۲۰۱۷ با هم دیده شدند و در ماه فوریه مشخص شد که رابطه این دو بسیار عمیق شده است. ماه گذشته نیز این دو دست در دست هم در وست هالیوود دیده شده اند. با این وجود فهرست دختران و زنانی که با گرگ وال استریت رابطه داشته اند بسیار بلند بالاتر از آن چیزی است که فکر می کنید که در ادامه اسم مهم ترین آن ها را می آوریم.

۱۹۹۴: بریجت هال (مدل)- ۱۷ ساله

۱۹۹۴-۱۹۹۵: بریتانی دانیل (بازیگر)- ۱۸ ساله

۱۹۹۵: نائومی کمپبل (مدل)- ۲۱ ساله

۱۹۹۶-۱۹۹۷: کریستن زانگ (مدل/بازیگر)- ۲۲ ساله

۱۹۹۷: هلنا کریستنسن (مدل)- ۲۳ ساله

۱۹۹۷: ناتاشا هنستریج (مدل/بازیگر)- ۲۳ ساله

۱۹۹۸: امبر والتا (مدل/بازیگر)- ۲۴ ساله

۱۹۹۸: بیجو فیلیپس (مدل/بازیگر)- ۱۸ ساله

۱۹۹۸: اوا هرزیگووا (مدل/بازیگر)- ۲۴ ساله

۲۰۰۲-۲۰۰۵: ژیزل بوندشن (مدل)- ۱۸ ساله

۲۰۰۵- ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰-۲۰۱۱: بار رافائلی (مدل)- ۲۰ ساله

۲۰۰۹: آن ویالیتسینا (مدل)- ۲۳ ساله

۲۰۱۱: بلیک لایولی (بازیگر)- ۲۴ ساله

۲۰۱۱: مادالینا قنیا (مدل/بازیگر)- ۲۳ ساله

۲۰۱۲: ارین هیثرتون (مدل)- ۲۲ ساله

۲۰۱۳-۲۰۱۴: تونی گارن (مدل)- ۲۰ ساله

۲۰۱۵: کلی رورباخ (مدل)- ۲۵ ساله

۲۰۱۶-۲۰۱۷: نینا آگدال (مدل)- ۲۵ ساله

۲۰۱۷: لورنا ری (مدل)- ۲۳ ساله

۲۰۱۸-تاکنون: کامیلا مورونه (بازیگر/مدل)- ۲۰ ساله

بیشتر بخوانید: با تمامی روابط عاشقانه برد پیت قبل از ازدواج با آنجلینا جولی آشنا شوید

نوشته عاشقانه های «گرگ وال استریت»؛ علاقه «لئوناردو دی کاپریو» به زنان مدل زیر ۲۵ سال اولین بار در روزیاتو پدیدار شد.