Menu

معرفی سرویس سرگرمی دوباز

معرفی سرویس سرگرمی دوباز

امکان باخت صفر!

برای دریافت در گوشی های اندروید کلیک کنید.

امروز بنا بر شرایط و موقعیت بغرنج اقتصادی بازار تولیدات نرم افزاری در ایران بیشتر به سمت تولید سامانه‎های ارزش افزوده (همان‎هایی که روزانه از شارژ گوشی شما کسر می‎کنند) و در عین حال بی‎کیفیت گرایش عجیبی پیدا کرده است.

در این شرایط اما دیدن یک برنامه که هم امکانات این سامانه‎ها را با بالاترین کیفیت ممکن اراده می‎دهد و هم دستش در جیب مشترکین بی‎نوا نیست دست کمی از یک معجزه ندارد (باور کنید به عنوان یکی از فعالین در این حوزه بی هیچ صورتی اغراق نمی‎کنم.)

سرویس سرگرمی دوباز یک امکان برد برد برای کاربران کارکشته بازی‎های موبایلی است. برد نخست از این جهت که استفاده از دوباز به همراه تمامی امکانات‎ و بازی‎های متنوع آن به صورت کاملا رایگان بوده و برد بعدی از این جهت که با شرکت در مسابقه‎های رقابتی دوباز (که آن هم کاملا رایگان است) شما در هر صورت اگر جزو 100 نفر بالا جدول رده‎بندی آن باشید برنده یک مبلغ وجه نقدی خواهید شد.

میزان جوایز دوباز بنا بر تازه کار بودن سرویس بالطبع آن قدری دندان‎گیر نیست که بشود با آن دنیا را تغییر داد، اما بنا به وعده‎های سازندگان با رشد سامانه قطعا شاهد افزایش چشمگیر جوایز و درآمد کاربران نیز خواهیم بود.

برای دریافت در گوشی های اندروید کلیک کنید.

دوباز به صورت کلی از 2 بخش بازی‎ها و مسابقه‎های رقابتی تشکیل شده، در بخش بازی‎ها همان‎طور که از نامش پیداست شما می‎توانید به صورت آزاد به تجربه تمامی بازی‎های قرار گرفته بر روی سامانه (که از تنوع و کیفیت خوبی برخوردار هستند) بدون نیاز به هرگونه نصب اضافه بپردازید. در بخش مسابقه اما انتخاب شما محدود به گزینه‎های قرار گرفته توسط کارفرمای بازیست. هر مسابقه در یک مدت زمان محدود (فعلا 3 روز) برگزار شده و کابران با ثبت رکوردهای خود در آن می‎توانند برای کسب جوایز بزرگ مسابقه با یکدیگر به رقابت بپردازند. بعد از اتمام هر مسابقه هم بنا بر رتبه کاربران در جدول رده‎بندی بازی جوایز به حساب‎های کاربری واریز می‎شود.

برای دریافت جوایز هم دو راه پیش روی شماست، یا صبر کنید میزان وجه شما به یک حدنصاب 10000 تومانی رسیده و سپس به حساب بانکی‎تان منتقل شود، یا اینکه بلافاصه آن را تبدیل به اعتبار مستقیم برای خط‎های اعتباری تلفن خود کنید.

تا اینجا همه چیز شاید آنچنان چشمگیر به نظر نیاید، اما نکته مثبت و شاید برگ برنده دوباز از نظر نگارنده کیفیت و طراحی خوب و فراتر از حد انتظار اپلیکیشن این سامانه است. استفاده از UI و UX اختصاصی و Native بودن سبب شده تجربه کار کردن با دوباز یک سر و گردن از دیگر اپلیکیشن‌های ایرانی موجود در بازار فراتر بوده و بابت امکانات تعبیه شده در آن باید به سازندگان جوان این برنامه بیشترین حد اعتبار را داد.

کلام آخر اینکه اگر از تلکه شدن توسط سامانه‎های ارزش افزوده عاصی شده‎اید و همزمان از بازی کردن و رقابت با یک خیلی عظیم کاربر لذت می‎برید سرویس دوباز، با جوایز نفیس، طراحی و پیاده‎سازی فراتر از استانداردش یک تجربه برد برد برای شماست.

برای دریافت در گوشی های اندروید کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *