استودیوی Obsidian: مدت زیادی است که منتظر توسعه عنوان The Outer Worlds می‌باشیم؛ بازی توسط موتور گرافیکی Unreal 4 توسعه می‌یابد

استودیوی Obsidian: مدت زیادی است که منتظر توسعه عنوان The Outer Worlds می‌باشیم

عنوان هیجان انگیز The Outer Worlds در مراسم The Game Awards 2018 معرفی شد. این بازی که توسط استودیوی Obsidian و با استفاده از موتور Unreal Engine 4 در حال ساخت می‌باشد، توانست در مراسم TGA 2018 به یکی از چشمگیرترین عناوین معرفی شده تبدیل شود.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از wccftech، استودیوی Obsidian بعد از معرفی رسمی بازی، مصاحبه‌هایی را انجام داد. در یک مقاله‌ای که در وبسایت MMORPG.com منتشر شد، تهیه کننده ارشد بازی، متیو سین"، و طراح اصلی بازی یعنی "چارلز استپلز" بیان کردند که مدت زیادی می‌باشد که تیم ما منتظر ساخت The Outer Worlds می‌باشد. "سین" چنین گفت:

"فکر می‌کنم هر کسی که طرفدار استودیوی Obsidian است، از دنیای جدید ما لذت خواهد برد. این چیزی است که بسیاری از افراد خواهان آن بوده‌اند. ما در نهایت عنوانی را می‌سازیم که خیلی وقت است منتظرش هستیم و با همکاری Private Division این اتفاق خواهد افتاد. اگر شما به سبک نقش آفرینی کلاسیک استودیوی Obsidian علاقه مند هستید، بنابراین از عنوان The Outer Worlds لذت خواهید برد."

در ادامه "استپلز" گفت:

"من کاملا با حرف‌هایی که "متیو" زد موافقم. ما در حال استفاده از تمامی تجارب خود می‌باشیم. The Outer Worlds عنوانی خواهد بود که از تمامی تلاش، تمرکز و تجربه Obsidian بهره خواهد برد تا به یک عنوان نقش آفرینی و تک نفره جذاب تبدیل شود."

همچنین استودیوی Obsidian Entertainment تایید کرد که عنوان نقش آفرینی و علمی تخیلی The Outer Worlds توسط موتور گرافیکی Unreal Engine 4 توسعه می‌یابد. به جز تایید نوع موتور گرافیکی، جزییات تکنیکی و فنی دیگری از بازی اعلام نشد، اما مطمئنا از این که بازی از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 بهره می‌برد، خوشحالیم. از این موتور گرافیکی در عناوین بسیاری استفاده شده است که در آن‌ها شاهد مشکلات گرافیکی کمی بوده‌ایم. خبر تایید موتور گرافیکی بازی توسط اشتراک رسمی استودیوی Obsidian در توییتر اعلام شد.

"در The Outer Worlds، شما در کشتیِ یک استعمارگر که در انتقال به Halcyon (دورترین کلونی از زمین، واقع در گوشه‌ی کهکشان) گم شده بود، از خوابی طولانی بیدار می‌شوید. تنها با این هدف که توطئه‌ای عمیق را که در آن گرفتار شده‌اید، از بین ببرید. هنگامی که به نقاط دورتر کهکشان سفر کرده و با گونه‌های مختلف روبرو می‌شوید، شخصیتی که تبدیل به آن می‌شوید روند خط داستانی بازی را مشخص می‌کند. در معامله و برنامه‌های کلونی، شما یک متغیر غیر برنامه‌ریزی شده هستید! "

عنوان The Outer Worlds در تاریخی نامشخص برای Xbox One ،PS4 و PC عرضه خواهد شد.