10 فیلمی که زنان باید در زمان های تنهایی مشاهده کنند

10 فیلم برای زنان !ما لیستی از فیلم های عالی که به شما کمک می کند تا ساعاتی از ماراتنی به نام زندگی را غافل شوید ،برای شما جمع آوری کرده ایم.این فیلم ها را می توانید به تنهایی و بدون نیاز به شخص خاصی تماشا کنید و از آن لذت ببرید.اما این فیلم ها کدامند :

1-The Break-Up

پس از دو سال زندگی مشترک ،بروک و گری متوجه می شوند که با یکدیگر تفاهم ندارند.تصمیم به جدایی در مرحله اول بسیار منطقی و قابل درک است اما مشکل از آن جایی آغاز می گردد که مدت زمان جدایی را بیش از اندازه طول می دهند.این فیلم به شما کمک خواهد کرد که در مورد این پرسش که آیا تنها بودن بهتر از داشتن رابطه ای توخالی و پوچ است ؟ پاسخ مناسب را پیدا کنید.

2-Love & Friendship

سوزان زن جوان و زیبایی است که قبلا ازدواج کرده است ،و برای جلوگیری از شایعات جامعه ثروتمند اطراف او و بهبود وضعیت مالی به خانه همسر مرده خود باز می گردد.و تصمیم می گیرد بدون از دست دادن وقت همسرهای پولداری برای خود و دخترش پیدا کند.اما او برای عملی کردن این نقشه علاوه بر زیبایی و ظرافت به مهارت ها و هوشمندی نیز نیاز دارد.

10 فیلم برای زنان

3-Begin Again

دن و گرتا دو انسان با شهرت قدیمی هستند.دن یکی از قدیمی ترین افسانه های خوش گذرانی است.گرتا نیز یک ستاره راک قدیمی است.درست زمانیکه آن ها احساس می کنند به کسی نیاز دارند یکدیگر را در قلب نیویورک مشاهده می کنند .شانس دومی برای تغییر همه چیز وجود دارد.اکنون آن ها فرصت دارند تا دنیای جدیدی را امتحان کنند.

10 فیلم برای زنان

4-Blue Valentine

دین و سیدنی علاقه ای به یکدیگر دارند که فقط انسان های واقعا عاشق می توانند آن را تجربه کنند.اما در نهایت احساسات آن ها ،مشکلاتشان و سوتفاهم ها باعث می شوند که این دو از یکدیگر خسته شوند .این دو باید در نهایت تصمیم درستی بگیرند.آیا آن ها باید رابطه خود را تمام کنند و یا دوباره به آن جان دهند ؟

10 فیلم برای زنان

5-Sliding Doors

لحظه ای که زن جوانی انگلیسی موفق می شود تا به قطار برسد ،در واقع اطلاع ندارد تا سرنوشت بازی ای را برای او رقم زده است.در واقعیت او در زمان مناسب به قطار می رسد.اما در دنیای مجازی درب های قطار بر روی او بسته می شود.از این پس زندگی این زنان جوان چگونه پیشرفت می کند ؟ آیا او برای رسیدن به مکان مورد نظر باید عجله می کرد ؟حوادثی که ما در طول فیلم مشاهده می کنیم نشان دهنده گردابی تعجب آور است.

10 فیلم برای زنان

6-Miss You Already

میلی و جس دوستان نزدیکی هستند که تقریبا مدت زیادی است که همدیگر را می شناسند.وقتی وارد 40 سالگی می شود رابطه آن ها به خطر بیماری میلی وارد مرحله جدیدی می شود.

همچنین بخوانید :

۵ فیلم پیشنهادی برای تعطیلات آخر هفته

بهترین فیلم های کمدی عاشقانه در سال ۲۰۱۸

۵ فیلم و سریال با داستان های جنایی واقعی

بهترین فیلم های علمی تخیلی با موضوع ربات ها

با ۱۹ فیلم که به خوبی بیانگر احساس تنهایی هستند آشنا شوید !

10 فیلم برای زنان

7-How to Be Single

الیس که از رابطه اش خواسته شده است تصمیم می گیرد که با خواهر خود به نام مگ زندگی کند.او یک شغل جدید و دوست جدید به نام رابین پیدا می کند.الیس در عین اینکه وارد دنیای جدید و آزاد می شود از سوی دیگر تلاش می کند که بفهمد چه چیزی از این دنیا می خواهد.

10 فیلم برای زنان

8- Revolutionary Road

فرانک و آوریل بر این باورند که خانواده های آن ها با دیگران متفاوت است.و سبک زندگی معمولی شایسته آن ها نیست.این اندیشه که سال ها در ذهن آن ها وجود دارد باعث می شود که این زوج تصمیم بزرگی را اتخاذ کنند.آن ها همه چیز را رها می کنند و همراه با فرزاندشان به پاریس نقل مکان می کنند.اما آیا آن ها برای تغییر زندگی متوسط آمریکایی خود در یک کشور بیگانه آماده هستند ؟

10 فیلم برای زنان

9-The Diary of a Teenage Girl

داستان در مورد دختر جوانی در سانفرانسیسکو در دهه 1970 است که با نامزد مادر خود وارد رابطه می شود.The Diary of a Teenage Girl فیلمی چالش برانگیز و پیچیده ای است که باعث می شود افکار مختلفی در ذهن شما نقش ببندد.

10 فیلم برای زنان

10-In Her Shoes

مگی همیشه کفش های خواهرش را می پوشد.اما قضیه فراتر از کفش می شود و او روزی با نامزد خواهرش وارد رابطه می شود.بعد از این جریان مگی از خواهرش جدا می شود و اتفاقات جالبی در زندگی این دو زن به وجود می آید.

10 فیلم برای زنان

نوشته 10 فیلمی که زنان باید در زمان های تنهایی مشاهده کنند اولین بار در وارونه پدیدار شد.