جیران جدیدترین سریال حسن فتحی در شبکه نمایش خانگی

معرفی سریال جیران

اسماعیل عفیفه تهیه کننده سریال “جیران” درباره آخرین وضعیت این سریال گفت: “در این مدت اتفاق خاصی درباره سریال جیران رخ نداده است و اکنون تمام تولیدات سریال ها و فیلم ها به دلیل کرونا متوقف شده است. ”

با توجه به اینکه ما برخی از کارهای پیش تولید این مجموعه را قبل از کرونا انجام داده ایم ، هنوز منتظر هستیم که تولید این سریال را پس از اعلام شرایط عادی شروع کنیم.

این سریال متوقف نشده است و به امید خدا به مرحله تولید می رسد.

آخرین اخبار از سریال جیران این است که این فیلمنامه در جلسات اخیر شورای پروانه کار غیر سینمایی مجوز گرفته است. فیلمنامه این مجموعه تاریخی توسط احسان جوانمرد و حسن فتحی نوشته شده و به کارگردانی حسن فتحی خواهد بود.

در همین رابطه تهیه کننده سریال عفیفه اظهار داشت: تولید ، تولید و انتخاب مکان های “جیران” در تهران آغاز شده است و به زودی عوامل و بازیگران این سریال معرفی می شوند. ”

پریناز ایزدیار اولین بازیگری است که حضور در این سریال تأیید شد. ایزدیار در سریال قبلی فتحی “شهرزاد” نیز حضور پر رنگی داشت. هم اکنون تولید ، ساخت و انتخاب مکان های “جیران” در تهران ادامه دارد و به زودی فیلمبرداری آغاز می شود.

اکنون طبق اطلاعات جدید مشخص شده است که فتحی بهرام رادان را برای نقش ناصرالدین شاه انتخاب کرده است و نقش مهدالیا (مادر ناصرالدین شاه) را به شبنم مقدمی واگذار کرده است. بابک حمیدیان نیز قرار است در دربار ناصرالدین شاه نقش ملیجک را بازی کند.

بازی در نقش ناصرالدین شاه یک اتفاق بسیار مثبت در حرفه بهرام رادان است. قبل از رادان ، جمشید مشایخی نقش “ناصرالدین شاه” را در “سلطان صاحبقران” ایفا کرده بود. عزت الله انتظامی در «کمال الملک» به شکل ناصرالدین شاه افتاد. ایرج راد در “امیرکبیر” نقش ناصرالدین شاه را بازی کرد و سعید شیخ زاده در دوران جوانی در “سالهای مشروطه” نقش جوانی خود را ایفا کرد و ایرج راد نقش میانسال خود را بازی کرد. حال باید منتظر ماند و دید که چگونه رادان می تواند چنین نقشی را انجام دهد

نقش مهدالیا (مادر ناصرالدین شاه) نیز توسط بازیگران مختلفی بازی شده است. یکی از مهمترین آنها نقشی است که فخری خوراش در سریال “امیرکبیر” بازی کرده است. ، با او فاصله زیادی نداشت. به همین دلیل به نظر می رسد انتخاب شبنم برای این نقش یک انتخاب نزدیک تر و واقع بینانه تر است. البته ما هنوز نمی دانیم آرایش فتحی برای مهدالیا چه چیزی را در نظر خواهد گرفت.

تهیه‌کننده «جیران» درباره شباهت فضای داستان این سریال با دو پروژه دیگر شبکه تئاتر خانگی و اینکه چرا بعضی اوقات چندین کارگردان در همان دوره زمانی به سراغ موضوعات مشترک می‌روند ، اظهار کرد: تاریخ منبعی الهام بخش است همه ساخته شده است. ساخته شده سینمایی و سریال.

برای دانلود سریال ایرانی جیران از هکس دانلود به سایت مراجعه کنید.

در پایان ، عفیفه در مورد پلتفرمی که فیلم ها برای سریال سازی ایجاد کرده اند گفت: “طبیعتا هرچه افراد بیشتر به این رسانه ها بروند و این فضا توسعه یابد ، بستر تولید گسترده تر می شود و این اتفاق خوبی است.”

سریال جیران به نویسندگی احسان جوانمرد که پیش از این فیلمنامه بانوی عمارت را نوشته بود به کارگردانی حسن فتحی خواهد بود.

داستان این سریال درباره یکی از همسران ناصرالدین شاه است و پریناز ایزدیار از اولین بازیگرانی است که برای این سریال انتخاب شده است.

bit.ly

gg.gg

tinyurl.com