شایعه: به زودی از بازی جدید DC با نام Outlaws رونمایی خواهد شد؛ آیا با پروژه بعدی Rocksteady رو به رو هستیم؟

به گزارش پردیس‌گیم و با توجه به تصویر منتشر شده از سوی لیکرهای مختلف، به نظر می‌رسد DC به زودی از بازی جدیدی با نام Outlaws رونمایی خواهد کرد. اگر این شایعات حقیقت داشته باشند در تاریخ 26 آوریل(6 اردیبهشت) به طور رسمی از این عنوان رونمایی خواهد شد اگرچه همین حالا نیز با توجه به طرح منتشر شده، تقریباََ می‌دانیم با چه چیزی رو به رو خواهیم شد.

همانطور که می‌دانید، اطلاعاتی که عموماََ از سوی 4chan و ResetEra منتشر می‌شود همگی صحیح نیستند و به حقیقت نمی‌پیوندند اما در این میان شاهد اطلاعات درست نیز بوده‌ایم. در هر حال از آن‌جایی که برج شرکت Wayne در طرح هنری منتشر شده دید می‌شود، بنابراین احتمالا با شهر گاتهام رو به رو هستیم. اگرچه این تنها چیزی است که به وضوح می‌توان متوجه آن شد اما از همین حالا طرفداران DC تئوری‌های خود را ارائه می‌دهند.

برخی باور دارند که Outlaws همان پروژه‌ای است که Rocksteady در این چند سال اخیر بر روی آن کار می‌کند، پروژه که در رابطه با آن شایعات مختلفی منتشر شد، از سوپرمن گرفته تا Suicide Squade که البته مورد اول به طور رسمی از سوی تیم سازنده رد شد. از طرفی عده‌ای باور دارند تمامی اعضای Suicide Squade و به ویژه Red Hood در این بازی حضور دارند که البته ممکن است نقش Red Hood مهم‌تر از بقیه باشد.

چندی پیش نیز جزئیاتی در رابطه با بازی در دست ساخت Rocksteady منتشر شده بود با این تفاوت که آن پروژه را Suicide Squade نامیده بودند.

نظر شما در این باره چیست؟